Detail recenze: Hotel Alpenkrone

  Rakousko, Salcbursko, Filzmoos

5/5

Alena z Tábora:
Výborný hotel po všech stránkách. Prožili jsme zde luxusní dovolenou. Maximální spokojenost.

Ubytování

Pokoj s balkonem a koupelnou plně vyhovoval našim potřebám. Celý hotel je nekuřácký. Kouřit lze pouze venku na vybraných místech.


Strava a stravování

Stravování na výborné úrovni. Snídaně všeho druhu (včetně pití), večeře výběr ze 3 menu (jedno vegetariánské) + salátový bar vždy k dispozici. Vždy spousta jídla. Velké byly i tzv. dětské porce. Po celou dobu dovolené přidělen stůl, který patřil pouze nám (hosté byli posazeni k jednomu společnému stolu i při velké skupině).


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu pro sportovní vyžití široké. Uvítali bychom pouze delší otvírací dobu bazénu (8,00 - 20,00 hod). Služby hotelu na vysoké úrovni - každý den úklid na pokoji a možnost výměny ručníků. Případné závady na pokoji jsou řešeny okamžitě. Personál příjemný a vždy ochotný (mezi obsluhou i Češky a Slovenky).


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Hotel jsme využívali v létě, takže těžko soudit, ale přímo z hotelu je vidět několik sjezdovek, ke kterým se lze dopravit skibusem. V létě jezdil často a zajížděl i k hotelu.


Okolí hotelu

Přímo z hotelu je nádherný výhled na okolní hory a městečko v údolí. Do města se dá bez problémů dostat stezkou pod hotelem během 8 min. V městečku Infocentrum poskytující tipy na výlety všeho druhu.


Celkový dojem

V daném hotelu jsme byli maximálně spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Alpenkrone

Hotel Alpenkrone

  Rakousko, Dachstein / Schladming, Salcbursko, Salzburger Sportwelt Amadé, Schladming, Fageralm, Filzmoos, Filzmoos / Neuberg, Radstadt / Altenmarkt
1600 m od sjezdovky

Hotel Alpenkrone

  Rakousko, Dachstein / Schladming, Salcbursko, Salzburger Sportwelt Amadé, Schladming, Ski amadé, Fageralm, Filzmoos, Filzmoos / Neuberg, Radstadt / Altenmarkt
1600 m od sjezdovky

Hotel Alpenkrone

  Rakousko, Dachstein / Schladming, Salcbursko, Salzburger Sportwelt Amadé, Schladming, Fageralm, Filzmoos, Filzmoos / Neuberg, Radstadt / Altenmarkt
1600 m od sjezdovky

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h