Detail recenze: Hotel Ativa

  Bulharsko, Lozenec

4/5

D. Vítámvásová:
Menší klidný hotel nedaleko od moře.

Ubytování

Ubytování v dostatečně prostorných pokojích potřebných při dovolené u moře, jen balkón u některých pokojích sousedí s vedlejšími pokoji bez přepážky, takže soukromí žádné a koupelna společná s WC po vysprchování pod vodou. V některých koupelnách bylo okénko, ale v některých bohužel ne, takže po vysprchování celé rodinky to bylo na vlastní nebezpečí než nám to uschlo.


Strava a stravování

Strava probíhá nabídkou ze 3 výběrů, avšak se neustále opakuje, takže při pobytu na 10 dní si už není moc z čeho vybrat a chtuné jídlo vypadá opravdu jinak, obsluha má vlasní styl, takže než roznese číšnice každému příbor tak je jídlo studené. Nabídku nápojů provozují také výběrem z nabídky, až po našem požadavku proběhla nabídky v neomezeném množství. Za náš celý pobyt nebyl ani jednou v nabídce jogurt, všechno jídlo hodně mastné, což pro děti tedy zrovna příliš vhodné není.


Vybavení, služby a personál

Personál při jakémkoliv požadavku se snažil vyhovět a naše požadavky uspokojit.


Pláž a moře

Menší pláž, ideální pro rodiny s dětmi.


Okolí hotelu

Klidnější část, dětské hřiště v blízkosti.


Celkový dojem

Lozenec je menší a klidnější letovisko, ideální pro rodiny s dětmi a osoby toužící po klidu a odpočinku. Jen do hotelu Ativa už určitě nepojedeme. Služby cestovní kanceláře Bonton, která tento hotel nabízí byly v pořádku, delegátka je velmi ochotná.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h