Detail recenze: Hotel Avalanche

  Česko, Moravskoslezský kraj, Dolní Moravice

4/5

Cena
od 880 Kč/os
Mgr. Taťána Trvajová:
Již tři roky po sobě jsme pořádali Lyžařský výcvikový kurz pro žáky 7. ročníku naší školy ve Ski areálu Avalanche.

Ubytování

Byli jsme velmi spokojeni jak s lyžařskými možnostmi, tak s ubytováním, se stravou a veškerými ostatními službami hotelového komplexu Avalanche. Bydleli jsme v lázeňském domě, ale také v penzionech a srubech. Všechna tato ubytovací zařízení jsou velmi dobře vybavena a poskytla nám i našim žákům veškerý komfort. Nebyl problém s teplou vodou ani s čistotou sociálního zařízení. Také teplota v pokojích byla dobrá a umožnila dobře sušit lyžařské oblečení a obutí.


Strava a stravování

Strava byla chutná (chutnala žákům i nám učitelům), pitný režim zajištěn a dokonce jsme se dohodli místo dopolední svačinky na druhé večeři.


Vybavení, služby a personál

Během našeho pobytu jsme využili i služeb sauny, bazénu a v prvních dvou letech i solné jeskyně. Rovněž personál byl velmi vstřícný a ochotný. Cokoliv jsme potřebovali, nebylo problém vyřešit a vyjít nám vstříc.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky


Okolí hotelu


Celkový dojem

V neposlední řadě patří velký dík a pochvala i paní Keňové, která se mnou komunikovala při zajišťování služeb. I ona sama byla velmi ochotná a vstřícná. Veškeré naše požadavky nám splnila. I v následujícím roce máme rozhodně v plánu tento hotelový komplex navštívit.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h