Detail recenze: Hotel Barcelo Isla Canela

  Španělsko, Andalusie, Isla Canela

4/5

Cena
od 12 989 Kč/os
Honza:
Standardní hotel **** pro klidnou dovolenou u moře.

Ubytování

Menší pokoje 2/1, mezi pokoji sádrokartonová příčka, občas je slyšet lomoz od sousedů.


Strava a stravování

Strava pestrá, bohatý výběr, rybožrouti si opravdu pochutnají. Hlavně se nepřežírejte...


Vybavení, služby a personál

Standard, hotel nepřekvapí ani nezklame. Úklid pravidelný, personál ochotný, domluvíte se i anglicky. U bazénu je trochu hlučno, jezdí sem rodiny s dětmi. U baru poměrně rychlá obsluha, každý večer pokus o nějakou zábavu (flamenco, akrobati...).


Pláž a moře

Pláž je písečná a obrovská, 2 lehátka a slunečník za 10 EUR/den (nebo 5 EUR/půlden). Oceán je brouzdališťového charakteru, lepší je vyčíhat si dobu přílivu a trochu si zablbnout ve vlnách. Na plavání to není. Na pláži panuje svěží vítr, který ochlazuje, proto je potřeba hodně se mazat opalovacími krémy, OPALUJE TO I VE STÍNU POD SLUNEČNÍKEM, ale necítíte to!!! Správa pláze se jí snaží denně uklízet, ale bohužel bordelu (hlavně vajglů) je místy dost. Ideální pro surfaře nebo kitery.


Okolí hotelu

Na promenádě pár stánků s cetkami, dva krámky, pár barů (v La Cabra II je každý večer nějaká live music), jinak nic. Doporučuji procházku po pobřežní promenádě až na Punta del Moral (cca 5 km). Na recepci si půjčte auto a vyjeďte na jeden den třeba do Portugalska (Faro, Albufeira, Tavira) nebo do Sevilly.


Celkový dojem

Slušná dovolená, na týden je to OK, déle asi ne.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h