Detail recenze: Hotel Bílá Růže

Česko, Jihočeský kraj, Písek

3/5

Cena
od 880 Kč/os
Eva:
Doporučuji více zapracovat na kvalitě poskytovaných služeb - vzhledem k tomu, že je hotel oceněn Czech Hotel Awards.

Ubytování

Při přjezdu jsme nejdříve dostali klíče od pokoje, který měl výhled do ulice, i když jsme si při rezervaci žádali o pokoj s výhledem na řeku Otavu. Ihned se ale vše vyřešilo a dostali jsme pokoj s požadovaným výhledem na řeku (i když - pokud jsme se dívali před sebe, viděli jsme jen střechu, řeka byla vidět jen pokud jsme se dívali hodně doleva nebo hodně doprava). Koupelna je opravdu mikro, ale nějak jsme to přežili (nic pohodlného). Postrádala jsem nějakou poličku, kam si odložit hřeben, kartáček na zuby, krém atd. Fén mi půjčili na recepci. Samotný pokoj je celkem pěkný, s tím jsme byli spokojeni, odpovídal 3 hvězdičkovému strandardu.


Strava a stravování

V den příjezdu (cca kolem 14h) mě zarazilo, že v hotelu nejsou vůbec žádní lidé na oběd, při tom hotel nabízí polední menu. Též mě zarazily i ceny poledního menu :D Večer jsme dostali welcome drink (červené lambrusco) a dvouchodovou večeři, kterou jsme si vychutnávali na hotelové terase. S večeří jsme byli tedy spokojeni. Horší to bylo se snídaní. Ráno jsme přišli v 9.30 a již nebylo pečivo! Když už jsem byla docela otrávená, že se budu muset cpát jen závinem, tak to přítel nevydržel a šel požádat, zda by bylo možné pečivo doplnit. O toto by se ale přece měli starat během snídaní a průběžně doplňovat, zase tolik tam toho na to doplňování nebylo a hostů v hotelu taky nebylo bůhví kolik. Opět jsem od toho očekávala mnohem více! Ocenění Czech Hotel Awards a tak chudé snídaně?! Na tom by se opravdu šetřit nemělo. Celkově to úroveň hotelu dost shodilo.


Vybavení, služby a personál

Vstupní hala hotelu je opravdu moc krásná. S pokojem jsme byli také celkem spokojeni. Co nás ale velmi zklamalo bylo absolutně neprofesionální chování personálu. Pobyt jsme zakoupili na slevovém serveru a v pobytovém balíčku měli např. celodenní zapůjčení kol, romantické foto, lahev sektu, welcome drink, bonusovou masáž atd. Při příjezdu bych očekávala, že s námi recepční vše projde a řekne co a jak, kdy můžeme tyto služby čerpat. Hlavně jsme očekávali, že když jsme rezervaci provedli měsíc zpět, tak pro nás je vše přichystané. Jediné, o co jsme si nemuseli říkat sami byl sekt a welcome drink. K zapůjčení kol nám bylo řečeno, ať si je raději půjčíme hned ráno, že je možné, že už budou vypůjčené. Dopoledne nám kola přichystala velmi milá a ochotná recepční (taková silnější, tmavovlasá). Masáž - žádná nebyla, protože masér už neměl volný termín!!! Kompenzace? Žádná!!! V každém hotelu, který je trochu na úrovni, by hostovi nabídli kompenzaci, ale zde to berou snad jako samozřejmost! Masér nemá čas, tak máte smůlu. Romantické foto se také nekonalo, přestože jsme i toto měli ve voucheru. Proboha, tak proč to slibujete, když na ty hosty kašlete a nejste schopni pro ně tyto služby zařídit?!! Na recepci z toho ale ani trochu nebyli v rozpacích a tvářili se jako že je to běžná věc. Kompenzace opět žádná. A omluva? Tak to už by jsme chtěli asi moc :D Velkou výhodou hotelu je, že je přímo v centru města, takže to máte všude kousek. Hotel má také celkem pěknou terasu, na kterou celý den svítí sluníčko. Vířivka, která je umístěná na terase, je studená, ale v letních měsících to snad ani nevadí. Wellness hotel žádné NEMÁ!!! Nechápu proto, proč to na svých webových stránkách vůbec uvádí. Je to akorát klamavá reklama.


Okolí hotelu

Z hotelu je to všude kousek. Na most, cyklostezku, do restaurací, barů atd. Na náměstí je skvělá pizzerie a v hotelu Biograf nám také moc chutnalo. Náš pobyt byl třídenní, takže jsme toho ani více nestihli.


Celkový dojem

Celkový dojem z pobytu zachránilo okolí hotelu a hotelová terasa, z které jsme byli nadšeni. Ovšem hotelové služby jsou opravdu katastrofa. Tříhvězdičkový hotel, který má ocenění Czech Hotel Awards by měl pro své hosty dělat více. S přítelem nejsme náročná klientela a pár pobytů už jsme v hotelech absolvovali, ale přístup k hostům nás docela zarazil. Tak hlavně, že máte to ocenění...


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h