Detail recenze: Hotel Bílá Strž

Česko, Plzeňský kraj, Hamry

4/5

Cena
od 626 Kč/os
Daniš P.:
Suma sumarum za ty peníze slušné služby. Neplatím ceny jako na hotelu a proto služby nejsou jako na hotelu. Ale to my uz víme, jsme tu potřetí a těšíme se na milou paní vedoucí :-)

Ubytování

Ne, tak hotel opravdu nečekejte. Ale to uz maji napsané hned na úvodní strance na internetu. Takze spis ten penzion, ale zato větší. Protože nejsme na hotelu, neni zde hotelova pokojové služba, která uklízi kazdy den. Kdyz si ale řeknete, neni problem - pokoj Vám kdykoli uklidi.


Strava a stravování

Domácí kuchyně a jeden z hlavních důvodu, proc se vracíme. Je to sázka na jistotu. Opět možna zklamaní pro ty, kteří v domění, ze jedou na hotel čekají vyber z menu a pod. Nic takového. Jídlo je jednotné, ale velmi chutné. O porcích ani nemluvě. Neexistuje, ze by nebylo mozné si přidat podle chuti.


Vybavení, služby a personál

Vybaveni hotelu je funkci, ale nove bylo tak pred deseti - patnácti lety. Nenadchne, ale ani neurazili. Na fotky do katalogu to tedy rozodne neni, ale funguje. Do budoucna rozhodne vec pro investici! Opět výhoda kdyz víte, do čeho jedete. Naopak jedničku z hvězdičku si zaslouží personál pod osobnim vedením paní vedoucí - nic neni problem...


Okolí hotelu

Okolí hotelu - Šumava. Tam neni co řešit. lesy. Kopce. Klid.


Celkový dojem

Přiznám se - příště bychom přijeli zase, ale zadnou recenzi bych nepsal. To az kamarad, který s nami jel me upozornil na záporné reakce na těchto stránkach. Proto mi to nedalo a musel jsem napsat sve postřehy. Jak jsme psal - jezdíme sem již po několikáté a tak víme, co nás čeká. Ze neni vždy všechno podle představ hostu, to uz se někdy stava. I ja bych si dovedl představit leccos jinak. Ale paní vedouci a jeji rodiny se v tomhle musím zastat (neni majitelkou, proto ma někdy v něčem zhorsenou pozici) - i kdyz ma "hotel" sve mouchy, ona se opravdu snazi. A zatím jejich přístup převažuje nad nedostatky domu jako takového. Držíme palce a těšíme se na viděnou. :-)


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno