Detail recenze: Hotel Bílý Hořec

  Česko

3/5

Cena
od 880 Kč/os
Věrča:
V tomto hotelu jsme strávili týdenní pobyt v lednu 2013. Pokoje jednoduché, poškozený nábytek, roztrhané povlečení a ručníky. Snídaně a večeře - stále to samé, při větším počtu hostů nedoplňované jídlo, platí kdo dříve přijde. POZOR! Opravdu velký pozor při placení nápojů u večeře, na většině stolů chybí nápojový lístek a číšník šidí, nevydává žádný účet! Pozor - parkovné u hotelu placené, ač nikde ani při rezervaci nebyla zmínka o placeném parkovném. Určitě se do tohoto hotelu nevrátíme. Nemožnost ubytování pro handicapované, chybí nájezdová plocha a velmi malý výtah, který z 1. patra není funkční. V 1. patře se nachází Spa.

Ubytování

Pokoje mají svoji slávu za sebou. Poškozený nábytek, okny táhne, roztrhané povlečení a ručníky. Hotel byl prodán od Orea hotels a bohužel vůbec nevyužívá svůj potenciál.


Strava a stravování

Snídaně - stále to samé - na stejný způsob vajíčka a párky. Doplňované zřídka. Večeře - kdo dříve přijde - má na výběr. Jídlo již nedoplňují. A pozor! Starší číšník značně šidí při placení pití u večeřě - na stolcích chybí nápojový lístek - nutné vyžádat. ZA celý týdenní pobyt jsme ani na vyžádání neobdrželi účet o úhradě nápojů.


Vybavení, služby a personál

Úklid - při větším počtu hostů uklízečky nestíhaly. Odpadky jsme si museli vynést sami. Výměna ručníků za celý týden pouze 2x! Do Spa je nutné si vzít ručníky z pokoje. A ze Spa - 1. poschodí nefunguje výtah! Při odjezdu účtované od recepční parkovné, které mělo být zdarma. Chybí dětský koutek.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Harrachov - ideální podmínky na lyžování, večerní, dostatek možnosti občerstvení.


Okolí hotelu

Parkoviště neuklizené, neodklizený sníh, pozor nutné vyjetí do kopce. Parkoviště není monitorované kamerovým systémem. Nemožnost ubytování pro handicapované, chybí nájezdová plocha.


Celkový dojem

Při cestě do tohoto hotelu si prosím dejte značný pozor na placení!


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Mládež
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h