Detail recenze: Hotel Blue Bay

  Turecko, Bodrum, Bitez

4/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Oribigeorg:
Dovolenou jsme zakoupili jako last minit, tudíž nás to tolik nebolele. Bitez je příjemné místo k odpočinku nedaleko Bodrumu cca 3 km. Místní dopravou za 3 Lt. Pláže a moře čisté. Výlety po památkách od českých cestovek nedoporučuji vzledem k jejich předražení, které činí i více jak 100%. Zkuste místní nabídku od Tureckých společností, které naleznete na promenádě. My to udělali a nebyli jsme zklamáni, přesnost, poskytované cslužby a ceny velice příznivé.

Ubytování

Velmi malé pokoje a o úklidu nelze mluvit, jednou za tři dny výměna ručníků. Neodpovídá hodnocení hotelů, kde uvádějí vyšší střední třídu. Měšita je umístěna hned vedle hotelu, nejde přeslechnout, svolávání k modlitbě začíná v 5:00 hod. ráno a pak jich následuje do večera ještě pět.


Strava a stravování

Malá rozmanitost jídel, které se při pobytu na víc jak osm dnů opakují. Mimo melounů a zeleniny nebylo žádné ovoce poskytováno. Pivo značky TUBORK se dalo pít i v tom vedru, protože nebylo silné, ale osvěžilo, celkem dobré červené víno, na džusy zapomeňte, preso pouze s mlékem.


Vybavení, služby a personál

Miniaturní pokoj jednoduše zařízený, s úklidem si hlavu nelámou.Jednou za tři dny vymění ručníky a možná setřou podlahu, když si postěžujete. Toaletní papír občas chybí, takže si i o takovou "důležitou" maličkost musíte říci.Měli jsme pro klid v duši pronajatý sejf a vyplatilo se vzhledm k tomu, že pokojový personál nám prohrábnul kufry!! Majitel hotelu je vtíraví k ženám, které přijíždějí bez partnerů.


Pláž a moře

Moře klidné, teplé čisté. Drobné kamínky na pláži, ale v moři je jemný písek, což bylo fajn, že člověk nebyl obalen pískem. Lehátka a slunečníky v dobrém stavu. Vodní sporty jsou poskytovány v obvyklé nabídce. Sem tam po pláži pobíhají psy, jsou hodní nedělají problémy a rádi se nechají podladit, lidé jim dávají jídlo neboť jsou dost hubení. Jsou evidováni a očkováni.


Okolí hotelu

Upravené, čisté, dostupnost obchůdků a služeb bez problémů.


Celkový dojem

Možná bysme se tam i vrátili, ale rozhodně do jiného hotelu, které jsme viděli a reference jejich hostů nám to i potvrdili.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h