Detail recenze: Hotel Blue Island

  Turecko, Alanya

3/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Jana:
Je velmi zajímavé, že jsou na tento hotel nějaké kladné recenze (obzvlášť psané v termínu srpen), lidi co byli před námi ubytováni, tak si všichni stěžovali jako my a to i ti, co byli ještě před nimi. Máme pocit, jestli si ty kladné recenze nepíše CK aby do tohoto hotelu ještě někoho nalákala. Loni byl tento hotel prý vcelku ještě na dobré úrovni, avšak poté, co zavřeli majitele tohoto hotelu, to šlo do kytek. Hotel odpovídá max. *hotelu. Dejte si na něj POZOR!!! Nepřeji ani největšímu nepříteli!!!

Ubytování

V některých pokojích nic nefunkční - klima, fén, žárovky, žádná lednice..


Strava a stravování

hnus, zbytky z předešlého dne. Vrácené jídlo vraceli zpátky na stůl.


Vybavení, služby a personál

personál - nic horšího jsme nezažili. Sprostí, špinavý...


Pláž a moře

Pěkné moře a pláž, jediné pozitivum na celé dovolené


Okolí hotelu

v centru- kdo má rád rušný život přijde si na své (obchody, restaurace..), avšak pro starší lidi bych zvolila klidější hotel, dřív jak v 1 ráno neusnete.


Celkový dojem

HORŠÍ DOVOLENOU DOUFÁM UŽ NEZAŽIJEME!! a také CK ***** - ZKRACHOVALOU CK **** - delegát k ničemu, nic neřešil, není na něj spoleh, nic pořádně nevěděl- odpovídá "kvalitě" CK. Je to jedna velká banda podvodníků!!!Dejte si na tuto CK POZOR!!!!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h