Detail recenze: Hotel Bon Repos

  Chorvatsko, Korčula, Korčula - město

3/5

Cena
od 1 443 Kč/os
KM:
Na první moment bylo velké zklamání z ubytování. Velmi staré domky, kde byly 4 apartmány. Na jídlo jsme chodili do vzálené jídelny, která byla přeplněná. Lidé naráželi do sebe.Velká fronta před otevření jídelny, houf lidí se hrnul dovnitř.Připadalo mi to, že jsem někde v obchodě kde mají 90% slevu.Poté jsem pochopila proč.

Ubytování

Ubytováni jsme měli být v hotelovém pokoji, ale dostali jsme bydlení v apartmánu, který pamatuje velmi mnoho.Vybavení bylo velmi staré a přistýlka nefunkční- byla v ní díra. Televize na apartmánu byla, ale nefungoval ani jednen kanál. Telefon taktéž. V koupelně to byla jedna velká hrůza. Jediné co bylo,že tam byly 2 ložnice, které vypadaly čistě a celkem uspokující.


Strava a stravování

Jídlo chuťově celkem šlo. Jen když jste přišli o něco později než na čas, kdy se jídlo začalo podávat měli jsme smůlu.Nebyl takový výběr. Hlavně si nebylo kde sednout a stoly byly dost špinavé.Na to, že jsme měli all inclusive jsme si z jídelny nemohli vzít ani ovoce, pití .... prostě nic. Byla kontrola u vchodu, takže vás vrátila. Pití během dne se vydávalo na jednom místě. Žádný bar u pláže, u bazénu. Museli jsme chodit po schodech na horu k baru. Od apartmánu to bylo taky celkem daleko, když jste se chtěl jít jenom napít.


Vybavení, služby a personál

Apartmán se snad neuklízel, jen se vyměnily ručníky 2x za týden. Obsluha na baru s nealko a alko pitím katastrofa. Nedávali více jak 2 kelímky s pitím na osobu. A když jsme si chtěli dát alko, to bylo řečí než jsme to dostali. Bazen byl kousek od moře a byl čistý, udržovaný. Záchody u bazánu katastrofa- mokro, hrozivý zápach. Nikoho během dne jsem tam neviděla uklízet.


Pláž a moře

Pláž byla písčitá a moře čisté.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Do tohoto hotelu by se nevrátila. Jinak na Korčulu samozřejmě ano.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h