Detail recenze: Hotel Borgo Del Sole

  Itálie, Sardinie, Marina di Sorso

2/5

Cena
od 525 Kč/os
Krausová Dagmar:
Celkově hodnotíme: služby a stav hotelu odpovídaly ceně zájezdu.Pokud byl někdo nespokojen,nechť si příště zakoupí zájezd za 35.000,- na 8 dní a ne za 21.000(bez slevy)na 11 dní. Pak bude kritika na místě.

Ubytování

Ubytování určitě nemůžu hodnotit jako 4 hvězdičkový hotel....ale rozhodně nebylo tak hrozné,jak je uvedeno v předešlé recenzi.


Strava a stravování

Se stravou jsme byli spokojeni.Pouze 2 páry z našeho zájezdu měly výhrady(podotýkám ke všemu a ke všem).Forma bufetu nám vyhovovala a to,že někdo chodil na snídaně a večeře pozdě(nabízené menu již nebylo kompletní) je jeho problém.Každý měl možnost si vybrat ze široké nabídky pokrmů,teplých i studených.Jídlo chuťově velmi dobré(vaření je můj koníček,vím o čem mluvím).


Vybavení, služby a personál

Personál úslužný,srdečný.Vybavení pokoje v normálu.Recepce bez chyby.


Pláž a moře

Moře studené....to není věc CK že? Pláž - čistá,místy černý písek(typický pro tuto oblast)


Okolí hotelu

Některé budovy již dlouho nevyužívané,tudíž ve špatném stavu...


Celkový dojem

Co nám vadilo nejvíce?Asi neustálé připomínky a kritika některých "účastníků zájezdu".Myslím si,že nejsem nenáročná co se týče ubytování a stravy,ale i když mám určité výhrady,tak celkově mohu doporučit.A opět kladu důraz na to,že CENA odpovídala celkové KVALITĚ.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h