Detail recenze: Hotel Borgo Del Sole

  Itálie, Sardinie, Marina di Sorso

2/5

Cena
od 525 Kč/os
Vlad:
Čtyři hvězdičky hotelu jsou podle nějakého italského standardu.Mohou ale vzbudit mylný dojem, že se jedná o hotel lepší kategorie.Podle našeho hodnocení je to jednoznačně turistický, dvou hvězdičkový hotel . Také všechny služby odpovídají této třídě.

Ubytování

Ubytování odpovídá střední turistické třídě.Pokoje malinké, koupelna miniaturní (koupelna v panelákové garsonce je proti ni velká ).


Strava a stravování

Strava odpovídá dvouhvězdičkovému hotelu.Je pouze Italská.Zapomeňte na jakékoliv ovoce nebo zmrzlinu. Picerie je dlouhodobě uzavřená.


Vybavení, služby a personál

Pokoje jsou vybaveny dostatečně. Personál mluví pouze italsky. Anglicky se nedomluvite ani na recepci.


Pláž a moře

Pláž - hrůza. Široká 5 -8 metrů,velké oblázky a černý špinivý písek (nebo žlutohnědý ). Nikdo ji samozřejmě neuklízi. Moře teplé.Dno písčité. Dvě lehátka se slunečníkem stojí 15 euro na den.


Okolí hotelu

Zahrada kolem apartmánu a studii je pěkná . Neviděl jsem ,že by ji nekdo uklízel a zaléval (asi maji problém s vodou)


Celkový dojem

CK taktně mlčí o tom, že v hotelu je celou sezonu ubytovaný dětský letní tábor - asi 200 mladých Italú 10 -15 let, kteří Vám zajistí klidný pobyt od rána do nočních hodin. Kvalita neodpovídá ceně.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h