Detail recenze: Hotel Club Al Moggar

  Maroko, Agadir

3/5

Cena
od 13 990 Kč/os
Tereza:
Moroko je moc hezká a zajímavá země. Pokud si vyberete tuto destinaci důkladně vybírejte hotel! My jsme vybrali právě tento a udělali jsme velkou chybu! Upozorňujeme, že z tohoto ubytovacího zařízení utekly i šváby :D

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje byly docela prostě zařízené, ale to na přespání bohatě stačí. Klimatizace se nedá moc zapínat, protože z ní tečou proudy vody. Během celého pobytu jsme si pochvalovali pokojovou službu. Každý den měnili ručníky a stlali nám krásně postel :) Vždy jsme jí nechali na polštáři nějakou sladkost, cigarety a peníze. To jí asi nestačilo, jelikož nám před odletem vybrakovala kufr a sousedům peněženku :D


Strava a stravování

Opakují se jen okurky, rajčata, mrkev, olivy, rýže a těstoviny! Nečekejte bohaté švédské stoly! Spíš hodně chudý stoleček! Naštěstí je kousek do hotelu Mcdonald :)


Vybavení, služby a personál

Strašný! Neustále by z vás tahaly prachy! Ani za bakšis však od nich nečekejte, že se přetrhnou. Jen na příbor si počkáte tak půl hodinky a pak se teda uráčí donést něco k pití. Mají u toho plno keců. Vetšinou stojí někde v rohu a hrají si s mobilem. Pokud mu na baru dojde vaše oblíbené pití nečekejte, že ho doplní! Musíte si počkat něž se uráčí bar doplnit! Nesnažte se jim nic vyčítat ani jim nadávat! Vysmějí se vám a dělají si z vás leda srandu.


Pláž a moře

Mooooc zajímavé místo! Oceán je špinavý a smrdí rybinou. Lehátek je málo a většinou rozbitá! Slibovali nám hlídače, ale nikdy jsme ho neviděli :D To všechno by se ještě dalo přežít, ale že se všude válí haldy odpadků a mrtvá zvířata to už je moc!


Okolí hotelu

Okolí je docela pěkné! Hned u hotelu je promenáda plná restaurací a krámků. Raději sme se pohybovali zde než v hotelu.


Celkový dojem

Maroko se nám líbilo, ale Al Moggar to je děs! Jediná možnost jak to přežít je pít hodně alkoholu! ale pozor i když si zaplatíte all inclusive s radostí vám ho nalévat nebudou! Při větší objednávce vám dokonce vynadají :D Sem určitě ne!!!!!! Upozorňuji, že nám svítilo sluníčko jen 3 dny zbytek hrozně pršelo. Díky tomu jsme měli možnost důkladně hotel poznat :)


Hotel vhodný pro:

  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h