Detail recenze: Hotel Club Al Moggar

  Maroko, Agadir

3/5

Cena
od 14 990 Kč/os
Jari:
V tomto hotelu jsme pobývali v červnu 2013 a byli jsme vcelku spokojeni. Byli jsme v Africe již několikrát,takže máme srovnání z jiných zemí a hlavně máme pochopení pro mentalitu tohoto kontinentu, takže drobné nedostatky patří k ,,folklóru,, těchto zemí..

Ubytování

Prostorný pokoj pro 4 lidičky jsme obývali sami dva. Přivítali jsme prostornou lodžii s naprostým soukromím, celodenním sluncem a výhledem na moře(i když trošku omezeným).S trezorem, ledničkou ani fénem zadarmo nepočítejte! Klimatizaci jsme nezapínali, večery zde byly poměrně chladné,takže nebylo třeba. Překvapilo mě, že se zde nevyskytovali ani avizovani švábi, natož komáři. Všude bylo uklizeno,ručníky čisté, jen trošku kazily dojem zaprané deky, ale pod nimi byla prostěradla,takže se to dalo zkousnout...


Strava a stravování

Stravovali jsme se formou polopenze. Snídaně byla jednoduchá a jednotvárná,každý den to samé, ani jedna odchylka.. večeře byly postačující, jen se čekalo na příbory a pití, ale nikde žádné fronty na jídlo,jak to známe odjinud.


Vybavení, služby a personál

Personál ok, jen jeden číšník se tvářil, že ho otravujeme.


Pláž a moře

Než člověk prokličkuje zahradami,tak se k mořu trošku projde,ale je to příjemná procházka,je na co koukat,takže nevadí. Hotel má svou ohraničenou pláž,hlídanou,takže se nemusí bát o věci a toho, že ho budou obléhat prodejci.Těch ani moc nebylo.Moře bylo chladnější, to u Atlantiku není nic nového,trochu pofukoval studenější vítr,kdo je choulostivější, může mu to vadit. Pláž je velice čistá,až překvapivě na místní poměry,pozvolný vstup do čistého moře, krásný píseček, co si více přát! Slunečníky a lehátka v tuto dobu postačovaly,nevím jak je to v dalších měsících. Osprchovat se můžete při vstupu do areálu hotelu. Někomu může chybět nabídka vodních sportů, ale již jsem všechno vyzkoušela,takže jsem ani neměla potřebu.


Okolí hotelu

Vkusný parčík, občas někde nedotažený, ale na africké poměry myslím dobré.


Celkový dojem

S partnerem jsme prožili velice hezkou dovolenou, nepotřebujeme luxus, nebylo zde nic, co by nám nějak zásadně vadilo, možná bychom se sem i vrátili. Za cenu v nabídce LM můžeme pobyt průměrně náročným klientům doporučit.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h