Detail recenze: Hotel Club Al Moggar

  Maroko, Agadir

3/5

Cena
od 22 980 Kč/os
Marcela a Mirek:
Prožili jsme skvělou dovolenou v Maroku, kde jsou příjemní, vstřícní a milí lidé, je co poznávat, zvlášť výlet do Lagziry, kde je nádherné skalnaté a divoké pobřeží se nám velice líbil. Podnikli jsme výlet na vlastní pěst do Marakeše, kde vládne neuvěřitelný ruch a vedro. S pobytem a Al Moggar jsme byli spokojení.

Ubytování

Ubytování je čisté a pěkné , trošku starší nábytek, odpovídající 3. hvězdičkám. Vždy byl doplněn toaletní papír, čisté ručníky. Pokoje jsou vybavené klimatizací.


Strava a stravování

Strava velmi chutná bufetová, vaří se tu Tajine - marocké tradiční jídlo, grilované ryby, placičky z mletého masa, řízky, masové směsi, kuřecí maso atd., každý den s různými obměnami, přílohy nejčastěji rýže, ale i bramborová kaše, těstoviny, hranolky, zeleninové přílohy, omáčky, saláty, olivy, různé chutné zákusky, ovoce. Snídaně také bufetové, poměrně bohatý výběr, výborné jsou omelety z vajec plněné strouhaným sýrem, dostatek zeleniny, výborné pečivo, marmelády, tvaroh, jogurty, pomeranče vyloupané a nakrájené, salám, sýr, koblihy, placičky atd. Výborný je tradiční marocký čaj s mátou.


Vybavení, služby a personál

Personál velmi příjemný a ochotný. V době Ramadánu nutno počítat, že se kolem 19:45 hod. vytratí většina personálu, aby se napili a najedli, za chvíli však zase vše funguje plně.Zahrada hotelu nádherná a udržovaná, 2 bazény, animační programy, posezení u recepce v hale, kde je wifi zdarma. Placené služby argan spa, posilovna atd.


Pláž a moře

Pláž široká, je tu veliký příliv a odliv, je čistá, slunečníky a lehátky zdarma na hotelové pláži. Fouká občas silnější vítr, není příliš nepříjemný, jen lítá písek. Moře oceán, po dobu našeho pobytu klidný, spousta rybiček, pozvolný vstup, dlouho mělko. Krásná dlouhá promenáda, překrásné prostředí.


Okolí hotelu

Město Agadir nabízí spoustu možností na procházky. Je dobré navštívit Olhao, muzeum ničivého zemětřesení, park Ptačí údolí, kousek od tohoto parku Uniprix obchod, kde je dobré zjistit přibližné ceny a pak teprve nakupovat od obchodníků a smlouvat, trh - souk - výborné místo na nakupování, dlouhá promenáda, kde je možné nasednout na elektrický vláček a nechat se za rozumný peníz provézt po městě, Kazbach nad městem atd.


Celkový dojem

Dovolená se nám moc líbila, mnoho jsme ještě nestihli a proto bychom se rádi někdy vrátili, velmi pohodová dovolená, všem doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h