Detail recenze: Hotel Club Sidar

  Turecko, Alanya

5/5

Cena
od 10 812 Kč/os
Turda:
Pohodlný ,čistý hotel střední třídy pro nenáročné. Honosí se čtyřmi hvězdami , ale realita jsou tak tři.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel se zdá být po jakés takés rekonstrukci . Pokoje jsou zařízeny standardním nábytkem . Žádnej ,,luxus , ale po praktické stránce OK. V areálu hotelu i na pokojích vždy čisto .


Strava a stravování

Snídaně i večeře formou bufetu s přijatelnou nabídkou jídel. K večeři výběr ze dvou hlavních ,vždy velmi chutných chodů, + spousta salátů moučníků ,atd. V pátek ( místní neděle ) , honosnější večeře formou grilování u bazénu. Trochu mi vadilo že káva a džusy u snídaně jsou z automatu,sem tam obsluha nestačila doplnit pečivo , či příbory , ale vždy se našla nějaká alternativa. Co mi vadilo hodně byli přemrštěné ceny nápojů . Například K večeři dvě točená pivka pro mne a manželku + fanta pro dceru cca. 200 Kč. Mojito 200 kč.


Vybavení, služby a personál

Hotel sestává ze třech cca. pětipatrových budov opatřených výtahy,a v celku velikého bazénu se dvěma skuzavkami (skluzavky v provozu hodinu dopoledne a hodinu odpoledne) . Pokoj opatřený individuálně ovládanou klimou ,( ovladač vám zapůjčí na požádání na recepci za vratnou kauci 20 TL.) kuchyňskou linkou s lednicí a vařičem. Kuchyňka je vybavena i základním nádobím. Blok ,,B" a ,,C" směřuje jednou stranou do rušné ulice se spoustou restaurací s bujarým večerním programem a hlasitou hudbou , takže si člověk kolikrát připadá jak na ,,Matějské", ale při zavřených oknech je to v přijatelných mezích. Personál byl milý a příjemný.


Pláž a moře

Kleopatřina pláž začíná z pravé strany jemným pískem a čím více se přibližujete k výběžku poloostrova mění se v hrubší písek až přejde v drobné oblázky. Uprostřed pláže je to takový evropský standard se sprchami a kabinkami na převléknutí , ale na okrajích je to horší . Co mne nemile překvapilo , byli malé kousajíci rybky. Pokud se v příboji pohybujete, tak ,, v poho" , ale jak na chvilku spočinete na místě , tak vás ty bestie rafnou .


Okolí hotelu

V okolí je relatyvně čisto, ale pokud se vydáte směrem do odlehlejších uliček tak narazíte na docela slušnej ,, čubinec". Vzhledem k tomu že v těchto končinách třeba čtyři měsíce neprší , je v některých místech dosti nepříjemě cítit moč. :( Ale to se netýká okolí hotelu .


Celkový dojem

Spokojenost.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h