Detail recenze: Hotel Coop

  Bulharsko, Kiten

4/5

Cena
od 7 049 Kč/os
MejlaH:
Původně jsme měli trochu strach, že hotel je pouze 3 hevězdičkový, ale nakonec nejen splnil, ale dokonce předčil naše očekávání.

Ubytování

Dle mého názoru na 3 hvězdičky naprosto super. Nejsou tam zlatá záchodová prkénka, ale hotel je čistý. Pokoj malinký, ale s hezkým balkónem.


Strava a stravování

Jako každá allinclusive se po pár dnech přejí, ale celkem pestrá nabídka. Jeden večer dokonce grilovaná kýta. Vybere si myslím každý. Ovoce, maso, pití v pořádku.


Vybavení, služby a personál

Uklízečky nám na požádání kdykoliv dodaly toaletní papír i vyměnily ručníky. Sprcha i záchod v pohdě. Na pokoji televize s několika programi a dokonce ČT24 :-). Jen mi chyběl dětský kanál. Animační programy nic moc, ale ani katastrofa. Bazén absolutně perfektní. Velký, takže žádná tlačenice a dva malé bazénky pro děti. Trochu nás vystrašily fotky bazénu na internetu, protože na nich bazén vypadal jak zasazený do panelákových bloků, ale omyl. Nedejte se zmást. Bazén je v uzavřeném areélu, nikdo kolem necourá, pouze hosté. Lehátka a slunečníky zdarma. A nonstop služby plavčíka, který celý den hlídá. Usměrňuje lidi nebo děti který řvou a mohlo by vás to rušit při odpočinku a každou chvíli obejde celý bazén a případně uklidí zapomenutý kelímek. Ale v žádném případě vás nijak nebuzeruje. To zas ne. Jeden den se tam přijel vykoupat ruskej dětskej tábor a to bylo řevu. Stačila chvíle a hned je srovnal. Za to teda 6 hvězdiček. Bar přímo u bazénu s odpovídající nabídkou a fajn obsluhou. (Jestli tam bude fousatá Gery, tak se jí nelekněte. Je velice příjemná :-) ). (PS: k dispozici heské pískoviště se skluzavkou)


Pláž a moře

Moře není daleko, je to příjemná procházka na 4 minuty (?) nedovedu odhadnout. Jen poslední dva dny nás po cestě pronásledovali komáři, ale alespoň bylo co drbat :). Pláž je nádherná. Pro rodiny s dětmy mohu jen a jen doporučit. Pozvolný vstup do moře, žádné kameny, všude písek a moře čisté. Pár dní byly i krásné vlny na blbnutí.


Okolí hotelu

Hotel je v uzavřeném areálu a je v něm nádherný klid. Nicméně krátkou procházkou se dostanete do rušného centra se spousou obchodů. Takže vybere si každý. Okolí dle mého názoru čisté, žádné skládky, nebo tak něco.


Celkový dojem

Pokud bych jel opět do Bulharska, kde jsem byl již po druhé, ani na chvíli bych neváhal opět zvolit tento hotel. Možná pro přehnaně rejpálky nestačí, ale pro nás s malým 4 letým kloučkem to bylo prostě perfektní. Dostali jsme víc, než jsme očekávali.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno