Detail recenze: Hotel Eden Beach

  Tunisko, Zarzis

4/5

Cena
od 9 890 Kč/os
Vladimír:
Pohodová dovolená, s překvapivě pestrou nabídkou jídla i animačních programů.

Ubytování

Hotelová část má již své nejlepší časy za sebou, ale je nutné potvrdit, že se jedná o slušný ubytovací standard, který odpovídá pořizovací ceně. Na pokojích neni k dispozici vysoušeč vlasů, jak je CK EXIM deklarováno.(Pronájem 5 TUD/den).Klimatizace bude mít v letním období asi jisté problémy vzhledem k tomu, že při venkovní teplotě okolo 30ti stupňů již nezvládala ochladit prostor pokoje pod 22 st.Úklid i obměna povlečení a osušek bez problémů.


Strava a stravování

Vzhledem ke kategorii *** je bohatost nabízených jídel a příloh solidní.Denní nabídka mořských ryb, zeleniny a omezená nabídka ovoce.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu je odpovídající prezentované kategorii .Postele jsou stabilní s dobrou matrací.Bohužel se během pobytu projevoval denní nedostatek skla k servirování nápojů, občas příbory, ale obsluha se snažila vše řešit. Personál hotelu je ochotný a velmi vstřícný.Jisté problémy jsou v komunikaci, ketrá je ve francouzštině jen omezeně v angličtině.(Umí i pár slov v češtině).Pozor pro méně pohyblivé, v hotelu neni výtah.


Pláž a moře

Část dna moře je porostlá mořskou trávou, která se při větších vlnách, případně při přílivu dostává v poměrně velkém množství na pláž. Hotelová část pláže -tam, kde jsou lehátka je udržována.


Okolí hotelu

Za hradbou hotelu převládá nepořádek tak, jako ve většině destinacích okolo Středozemního moře.


Celkový dojem

Přes počáteční obavy vzhledem k úrovni *** hotelu musím konstatovat, že v nabídka stravy a animačních programů je srovnatelná s kategorií ****.Bohužel v průběhu pobytu docházelo k výpadkům v nabídce alko.nápojů.Pivo však bylo vždy.Pobyt hodnotíme jako velmi dobrý s převládající spokojeností.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno