Detail recenze: Hotel Excelsior

  Itálie, Benátsko, Bibione Spiaggia

4/5

Cena
od 636 Kč/os
Lucie T.:
Nově zrekonstruovaný hotel se skvělou polohou. Leží přímo u pláže a kousek do centra.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel nabízí 3 typy pokojů, standard, comfort a superior. V pokoji typu comfort jsme byli ubytováni my. Pokoj byl poměrně malý, stejně tak i koupelna. Výhodou pokoje, byla 16m2 velká terasa s bočním výhledem na moře, zde lehátka a stolek se 2 židličkami. Na pokoji LCD TV, wifi zdarma a trezor.


Strava a stravování

Co se týče jídla, bylo vynikající. Snídaně formou bufetu, večeře servírované. Večeře se skládaly ze 4 chodů z předem vybraného menu.


Vybavení, služby a personál

Hotel má k dispozici 2 tenisové kurty za poplatek. Je možné si také půjčit kola. Pro děti mini klub 3-10 let. Parkovat se dá buď v garážích nebo na hotelovém parkovišti.


Pláž a moře

Písečná široká soukromá pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži slunečník a 2 lehátka zdarma. Koupání skvělé. Každý den bylo moře jiné, někdy rozbouřené a byly vlny, ve kterých se dalo pořádně vyřádit, jindy klidné jako v bazénu.


Okolí hotelu

Kolem hotelu vedou 2 promenády, jedna pro pěší a druhá pro cyklisty. Do centra je to jen tak 3-5minut, kde jsou resaturace, bary, obchůdky, také cukrárny se zmrzlinou.


Celkový dojem

Velmi příjemně strávená dovolená. Hotel čistý a udržovaný, personál příjemný a vstřícný. Pláž a moře perfektní. Pokoje by mohly být větší, ale celkově jsem byla velmi spokojena.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h