Detail recenze: Hotel Fantasy

  Řecko, Rhodos, Kolymbia

5/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Zdena:
Celkový dojem z ubytování, stravovaní a pobytu je spokojenost.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Celkově ubytování by se dalo hodnotit spokojenost, jen u sociálního zařízení se mi nelíbil sprchový kout, byl malý a navíc plíseň ve spárách obkladů-roh. Klimatizace špatně ovládaná, přišlo mi, že je to nastavené na nějakou teplotu a nedá se měnit teplota. Celková čistota byla velmi dobrá.


Strava a stravování

Strava byla chutná, dalo se vybrat. Snídaně jednotvárná- dalo se vybrat. Obědy byly chutné, velký výběr zeleninových příloh, ovoce, zmrzlina. Polední káva přišla vhod, buchty, či jak nazvat jídlo ke kávě, nevalné chuti a stále stejné. Večeře se dají srovnat s obědem. Jedna výtka jen na to, že nedojedená jídla byla stále podávána, někdy i třetí den. Poznat to bylo chuťově zejména u kompotů, které již kvasily. Pití po celý den dostačující. Časově rozvržení jídel - super! Chybělo mi, že se nedaly dokoupit jiné druhy pití - alko, nealko, káva mimo stálé nabídky.


Vybavení, služby a personál

Celkově nemám výhrady, jen při ubytování by bylo dobré předat ovladač ke klimatizaci hned, nebo jej nechat rovnou na pokoji.


Pláž a moře

Kromě vzdálenosti k moři o které jsme věděli, není námitek, Doprava k moři by mohla být vyřešena častější hotelovou dopravou, zejména po obědě. Na pláži mi chyběli odpadkové koše. Moře nádherné a čisté.


Okolí hotelu

Okolí hotelu neustále udržované, velmi pěkné. Pouze mi chyběl prostor pro rekreační sport.


Celkový dojem

Celkově pobyt hodnotím - Spokojenost. Využili jsme nabídky k účasti na výletu do hlavního města Rhodosu s českým průvodcem-za 35 eur na osobu to bylo slabé, místo ochutnávky místní vínovice, by bylo na místě se projít některou ukázkou v Paláci velmistrů.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h