Detail recenze: Hotel Fergus Maripins

  Španělsko, Katalánsko, Malgrat de Mar

4/5

Hanka:
KATASTROFA,UBYTOVNA PRO ZAMĚSTNANCE,S HOTELEM TO NEMÁ SPOLEČNÉHO ABSOLUTNĚ NIC

Ubytování

Ubytování katastrofa,není to co se slibuje v katalogu,je to ubytovna bez výtahu,vše je tam napůl rozbité,dveře od balkonu nejdou zavřít,záchod s vámi cestuje,postele železné jak na vojně,buď natřené na zeleno nebo rezavé,přistýlka o půl metru nižší a to jsou postele u sebe,balkon ani nemluvě. Příště už nikdy!!!!!!!!!


Strava a stravování

Strava v hotelu dobrá ale celý týden to samé, nemění nic,ráno slanina,párky vejce,večer kuř.maso,hovězí maso,1ryba,hranolky,ovoce někdy meloun ale ten je hned pryč,další den banán a nebo pláteček grepu,toť vše.


Vybavení, služby a personál

personál je super,pomůže když může,usměvavý,zábava trochu na hotel kde jsou převážně cizinci nic moc,v jiných hotelech okolo je to jiná kapitola.


Pláž a moře

pláž i moře super,pláž je veliká takže se tam netlačíte,pozor ale na zlodějíčky,za nás tam chytli dva,ale jinak super.


Okolí hotelu

okolí hotelu je též super,dlouhá promenáda až do Santa Susany,hodně krámků,restaurací není si na co stěžovat,večerní procházky a posezení SUPER


Celkový dojem

Ubytování katastrofa,pokud možno NEJEZDIT, vybrat si hotel v okolí jakýkoliv jen ne do ANEXA,to není hotel ani depandance jak se píše,v katal.vyfocen hotel a ne Anexo,prostě hrůza a děs,všichni co nás tam nastěhovali si budou stěžovat,neodpovídá to fotkám ani popisu v katalogu,pro mě nejhorší dovolená tedy ubytování za 15let co jezdím. NEJEZDIT DO ANEXA,mám fotky kdykoli je přepošlu.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Fergus Maripins

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno