Detail recenze: Hotel Gabriela

Česko, Liberecký kraj, Vítkovice

4/5

Cena
od 626 Kč/os
Kopretina:
Hotel nabízí něco, co tomu vůbec neodpovídá. Romantický pobyt s večeřemi při svíčkách a bohatými snídaněmi a romantické vyzdobení pokoje. Jediná romantika byla krajina kolem. Víc nic.

Ubytování

Ubytování vcelku pěkné. Pokojíčky útulné, až na rozbitý nábytek, vrzající postele a chybějící špunt ve vaně.


Strava a stravování

Měli jsme objednaný romantický pobyt s večeřemi při svíčkách. Ovšem realita byla jiná. K večeři jsme dostali klasickou závodku jako všichni ostatní a o svíčkách jsem si mohla nechat zdát. Malé porce a o láhev vína, kterou jsme měli k té večeři zaplacenou jsem si musela říct. Možná bych ji ani nedostala.


Vybavení, služby a personál

na to, že píšou útulný rodinný hotel, tak má dost nedostatků. Hernička pro děti je na špatném místě a absolutně nevybavená. Chybí mikrovlnka pro ohřátí vody nebo příkrmů pro děti. Venku pár houpaček,ale nebezpečné jezírko, které není nijak ohraničené, aby tam dítko nespadlo.


Okolí hotelu

okolí bylo to nejkrásnější. Dá se jet na spousty míst. A jste celý den na vzduchu.


Celkový dojem

Celkově jsem ale zklamaná. Objednala jsem něco, co tomu vůbec neodpovídalo. Nabídka je sice široká, ale realita odlišná. Už při objednávání byl problém a vím že sem už nikdy nepojedu.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h