Detail recenze: Hotel Glaros

  Turecko, Alanya

2/5

Cena
od 10 965 Kč/os
Dany:
Tento hotel v žádném případě nemá 3*** ale tak max 2,a to jen kvůli krásné pláži,na které ale bohužel máte jen 15%slevu na pití a to i při all inclusive.

Ubytování

Vybavení pokoje je životu nebezpečné,ze zásuvek koukají dráty,u některých pokojů není vůbec sprchový kout, jen díra v zemi vedle záchodu,takže ten co se sprchuje může klidně sprchovat toho co vykonává potřebu.


Strava a stravování

Jídlo jestli se tomu dá tak říkat to je opravdu katastrofa.Ráno míchaná vejce s brambory,které se podávaly večer a zbyly,salám vypadá jak nastrouhané piliny,zelenina skoro žádná a hlavně vše leží na nechlazeném pultu vedle bazénu na slunci i jogurtovým dresingem.A všude je špína.Bazén ten snad nikdo nečistí protože kolem odtoků je úplně zelený.


Vybavení, služby a personál

Manažer tohoto hotelu se chová jak nějaký bůh,popíjí se samotnými děvčaty,které když mu nejsou po vůli obtěžuje.Když se ohradíte tak druhý den nedostanete najíst, ale říkal když mu dáte patřičný obnos budete se mít jak v ráji.Prostě síla!


Pláž a moře

Kleopatřina pláž je překrásná jen to pití to kazí.


Okolí hotelu

V okolí jsou obchůdky, taverny atd


Celkový dojem

Když vybírat hotel tento určitě ne!!! Vybírejte raději 4**** a více.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno