Detail recenze: Hotel Golf Beach

  Tunisko, Tabarka

3/5

Cena
od 9 890 Kč/os
Dita:
Celkově jsme byli s naší dovolenou v Hotelu Golf Beach*** spokojeni a to téměř ze všech hledisek - prostředí, strava, pláž, bazén... Pobyt hodnotíme jako velmi dobrý, respektive předčil naše očekávání (i když předešlé zkušenosti jsme s podobným typem dovolené neměli).

Ubytování

Ubytování bylo velmi příjemné - čisté, velmi blízko k moři (cca 100 m), pokoj s výhledem částečně do přírody a částečně na moře. Večer a v noci byl klid. Na pokoji chyběla inzerovaná malá lednička a byla pouze jedna zásuvka, což byla drobná nikoliv zásadní komplikace.


Strava a stravování

Strava pro nás byla vyhovující - 3krát denně bufet s poměrně širokou nabídkou. Obsahoval velké množství zeleniny a ryb, což bylo super. Uvítali bychom více ovoce (především k snídani) a jiný sortiment nealkoholických nápojů - v nabídce byla voda, sladké perlivé nápoje (Fanta, Cola, Sprite) a dva druhy velmi sladkých "chemických" džusů z koncentrátu. Příjemné byly časy pro jídlo - s velkým rozptylem - 7:30-10:30, 12:00-14:00 a 19:00-21:00.


Vybavení, služby a personál

Personál především restauračních zařízení byl velmi příjemný a přátelský. Co se týče služeb, tak jediný problém (a jediný problém celé dovolené) bylo wifi připojení, které fungovalo pouze v prostoru recepce a které mělo časté poruchy. Vzhledem k tomu, že jsme potřebovali částečně na dálku přes internet pracovat, tak to bylo poměrně nepříjemné.


Pláž a moře

Pláž byla moc pěkná - při srovnání pláží ostatních hotelů byla nejhezčí. Byla u kraje dlouhého písečného pobřeží, z jedné strany ohraničená skalkami. K dispozici byly lehátka, slunečníky a nealko nápoje. Bar vypadal trochu improvizovaně a "chudě", ale nějak více to nevadilo. Nemilým překvapením byly ale velké vlny znemožňující koupání v moři, na což dbalo množství plavčíků. Z osmi dní se bylo možné v moři plnohodnotně koupat cca den a půl, jinak maximálně do půlky stehen. Nevíme, zda-li je to tam normální nebo to byla výjimka.


Okolí hotelu

V místě byl moc pěkný a čistý bazén, zelený trávník, poměrně zeleň okolo, dostatek lehátek a slunečníků, což bylo příjemné - především možnost střídat pobyt u moře s pobytem u bazénu. Širší okolí hotelu bylo také příjemné, do Tabarky (nejblížšího města) cca 30 až 40 minut chůze po pláži - pěkná procházka. Jediný větší šrám si u nás Tunis (i širší okolí hotelu) udělalo za všudypřítomný nepořádek. V bezprostředním okolí hotelu je čisto, ovšem všude jinde se všude (především na plážích) povaluje velké množství odpadků :-(


Celkový dojem

Celkovým dojmem z pobytu byla spokojenost a hotel i lokalitu bychom doporučili.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno