Detail recenze: Hotel Gortyna

  Řecko, Kréta, Skaleta

3/5

Wanka:
Hotel Gortyna byl ze všech tříhvězdičkových hotelů, které jsme v Řecku navštívili nejslabší (takže nejslabší z pěti). I když jsem tušila, že all inclusive ve spojení s polopenzí v jednom hotelu nebude ideální, přesto mě přístup personálu hodně zklamal. Barman neustále čekal spropitné a hosty s bílou páskou obsluhoval velmi neochotně, pokud se vůbec k baru uráčil přijít. Myslím, že hosté s polopenzí byli spokojeni.

Ubytování

Některé pokoje byly velmi prostorné a vzdušné, myslím, že zejména ty v prvním patře. Ale my jsme bydleli v přízemí, pro tři byl pokoj velmi malý. Koupelna se nedala vůbec nijak větrat, vlhkost v pokoji dosahovala 90 až 100%, kde co mi rezavělo, kroutily se stránky v knize apod., nepomohla ani drahá klimatizace. Kdyby nezasáhla delegátka netekla by teplá voda.


Strava a stravování

Bohužel i ve tříhvězdičkovém hotelu s all incluzive jsme zvyklí na vyšší kvalitu. Některý den nebylo k obědu vůbec žádné maso, jen rybí prsty a nějaké divné mleté maso. Jako příloha často jen bramborová kaše z prášku. Nikdy nebyl zákusek ani slibovaná zmrzlina, ovoce jen vyjímečně. Jen zeleniny a oliv byl dostatek.


Vybavení, služby a personál

Bazén malý a když byly na moři vlny, tak plný. Animační program žádný, kulturní vyžití daleko. Jen stolní tenis.


Pláž a moře

i když nám daly vlny zabrat, tak moře bezva.


Okolí hotelu

V okolí hotelu nic, ale půjčili jsme si auto za slušnou cenu na týden a projeli celou Krétu.


Celkový dojem

Příště pojedeme zase na Samos.


Hotel vhodný pro:

  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Gortyna

GORTYNA HOTEL

  Řecko, Kréta, Kréta - Rethymnon, Skaleta
400 m od pláže Hotely s bezbariérovým přístupem

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno