Detail recenze: Hotel Hannibal Palace

  Tunisko, Port El Kantaoui

3/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Svatka:
Prostředí úchvatné, koupání na jedničku. Tento hotel bych nedoporučila nikomu, i když vím, že v jiných hotelích byli velice spokojeni. Někteří klienti se odstěhovali ihned po prvním dnu pobytu.

Ubytování

Když pominu neuklizený pokoj při nástupu na dovolenou, tak pěkný. ***


Strava a stravování

Strava dobrá, ale člověk si připadá jako ve škole, dlouhá fronta při čekání na jídlo. A to nemluvím o tom, že číšníci občas zapomněli na pití, které jsem si objednala a nebo mi natočili z kohoutku tu jejich hnusnou vodu, která se nedala pít. ****


Vybavení, služby a personál

Vybavení dobré, služby špatné a o personálu hotelu raději nemluvím. Bez peněz nehnou ani prstem. **


Pláž a moře

Pláž poměrně malá na počet turistů, lehátka pouze za peníze a nebo vstávat velmi brzo ráno a lehátko zabrat. Koupání nádherné, čistota poměrně dobrá. ****


Okolí hotelu

Okolí hotelu nádherné, velmi udržované a poměrně blízko ubytování. *****


Celkový dojem

Je velká škoda, že špatná práce personálu kazí celkový dojem z dovolené a co je ještě smutnější, když jsem řekla delegátce, že bych potřebovala uklidit pokoj, protože se mi v té špíně nechtělo být, tak mi řekla, ať dám pokojskému peníze, že mi ho určitě uklidí. Delegátka byla moc hodná slečna, ale tento přístup se mi moc nelíbil, ten člověk byl za svoji práci placený, takže nechápu, proč bych mu měla platit ještě já za jeho povinnosti. Ale jinak jsem si odpočinula a tyto věci pustila z hlavy.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h