Detail recenze: Hotel Hrizantema

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Hana:
Opravdu si myslím, že by tento hotel neměly naše cestovní kanceláře snad ani nabízet. Nikde se nedočtete a dozvíte se to až na místě, že tento hotel je oblíbeným prázdninovým cílem početných a velmi hlučných izraelských rodin, dále samozřejmě také Rusů. Ve dne v noci je v něm ruch, na chodbách běžně pobíhají hordy dětí, třískají dveřma, brečí, skáčou, hrají si s balonem; totéž se děje i na pokojích, které s Vámi sousedí. V noci hotelem táhnou skupiny hlučných mužů, kterým je úplně jedno, že jsou všude vyvěšené cedule se žádostí, aby hosté zachovávali noční klid. Hotel nám po čtyřech dnech vyšel vstříc a umožnil nám se přestěhovat do jiného pokoje ( opětovné balení a vybalování věcí v průběhu dovolené vás jistě potěší); výrazně jsme si však nepolepšili. Až na recepci všude neochotný až arogantní personál, osobně jsem byla opakovaně nedůvodně napadena uklízečkou, která na mě křičela, když jsem použitý ručník nechala na zemi. Takto se přestala chovat až poté, kdy jsem si na ni musela stěžovat na recepci, neboť jsem z jejího jednání byla v šoku!

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování rozhodně neodpovídá 4 hvězdičkám. Zařízení pokojů působí značně omšele až socialisticky. Postele páchnou; měla jsem dokonce pocit, že močí. Výtahy jsou neustále plné lidí, takže je mnohdy problém vůbec nastoupit.


Strava a stravování

Stravu jako jedinou bych snad hodnotila kladně, jídlo bylo dobré, pokud vám nevadí špinavé ubrusy a to, že se vám může stát, že si v jídelně vůbec nesednete, což nikoho z personálu naprosto nezajímá. Jídlo bylo dobré, ovšem jednotvárně stejné.


Vybavení, služby a personál

Na recepci přátelský přístup, ovšem neovládají němčinu; nejspokojenější jsou při používání ruštiny. Uklízečky viz výše, katastrofa. Barmani neochotní, v rámci all-inclusive dostanete jen 2 kopečky zmrzliny na osobu!


Pláž a moře

Pláž je vzdálená asi 200 - 300 metrů; počítejte s tím, že při cestě na pláž budete muset neustále uskakovat před projíždějícími auty, autobusy, jízdními koly, motorkam, koňskými bryčkami, apod., což vám, pokud máte děti, na klidu nepřidá. Moře je plné štípajícího hmyzu!!! Toto jsem u žádného moře nikdy nezažila, děti mi po několika štípnutích odmítly chodit do vody. Některé dny byly v moři navíc řasy, tráva apod. Za slunečníky a lehátka zaplatíte denně hodně vysokou sumu, což vám značně navýší celkovou cenu dovolené. Na pláži denně otravují fotografové, kteří v rádoby Disneyho převlecích přiskakují k vám na deku, bez svolení fotí vás i vaše děti a fotky vám poté vnucují tak, že je vám trapné si alespoň jednu nevzít. Pláže jsou velmi hlučné! Na naší části v jedné restauraci celý den vyřvává hudba takových decibelů, že vás spolehlivě do hodiny rozbolí hlava. Navíc slovo hudba je zavádějící, jedná se spíš o styl "tuc-tuc-tuc-tuc", který na Vás v Bulharsku útočí úplně ze všechstran - v hotelu, u bazénu, na pláži, v aquaparku. Nikdy více!


Okolí hotelu

Okolí hotelu je velmi rušné, spousta obchodů, barů, nočních podniků apod. a pro malé děti i nebezpečné - autodoprava.


Celkový dojem

Opravdu nemohu najít světlý bod, a to jsem v rámci dovolené s dětmi vystřídala již hezkou řádků 4 hvězdičkových hotelů all-incluzive. Potřebuji dovolenou, abych se vzpamatovala z této dovolené.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Hrizantema

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h