Detail recenze: Hotel Iberostar Founty Beach

  Maroko, Agadir

4/5

Cena
od 13 990 Kč/os
TG:
Hotel Iberostar v Maroku a oblasti Agadir jsme zvolili vzhledem k naší spokojenosti v této síti hotelů , které jsme navštívili v jiných destinacích . Bohužel jsme zde byli zklamáni kvalitou ubytování . Objednali jsme dvoulůžkový pokoj . K našemu překvapení jsme dostali velký prostorný a čtyřlůžkový pokoj . Zklamání nastalo hned po příchodu na pokoj. Pokoj se nacházel v přízemí s výhledem do zdi . Pokoj byl tmavý(muselo se svítit i v pravé poledne) a velmi zapáchal . Zápach byl evidentně způsoben nemožností větrání a tímto i vzniklou plísní v koupelně . Byli jsme zde i s přáteli , kteří měli pokoj hned vedle nás a se stejným problémem . Vše jsme se snažili řešit s delegátem i recepcí , ale po třech dnech neúspěšného jednání jsme to vzdali . Náhradní nabízený pokoj byl ve stejné lokalitě i kvalitě . Jak jsme druhý den zjistili , stejný problém měli i další členové zájezdu . Celkem se reklamovalo ze stejných důvodů 6 pokojů , jeden i z důvodu těsné blízkosti hotelové čističky . Ve dvou případech došlo k výměně - zřejmě z důvodu dětí v rodině . Ač se personál snažil po našich výtkách vše vyčistit , po několika hodinách byl zápach zpět . U těchto pokojů by z důvodů nevětratelnosti a nedostatku světla pomohla jen rekonstrukce a alespoň vymalování . Personálem nám bylo také řečeno že je zde potřeba nechat puštěnou klimatizaci po celý den - zřejmě si tento problém uvědomují . Dvoulůžkové pokoje , který jsme měli i ve smlouvě se nacházeli v prvním patře a tento problém tam nebyl . Bohužel byly všechny obsazené jinou cestovní kanceláří , která si je přímo pro své klienty rezervuje - zřejmě znají problém přízemních pokojů směřovaných do zdi vedlejšího hotelu . Dle mého názoru pokoj odpovídal tzv.promo pokoji a to ještě ne v kvalitě 4hvězdiček . Ostatní služby toho hotelu byly naprosto v pořádku a odpovídali našim zkušenostem . Dále jsme byli překvapeni počasím v této destinaci . Nikde jsme se nedočetli , až od delegáta jsme se dozvěděli , že mlhavé počasí , které je skoro celý den je v tomto ročním období zcela normální . Až do půlky srpna je zde mlha cca od 11hod až do 17-18hod. Prý je to pro oblast Agadir specifické - dobré vědět při koupy zájezdu . I přes tyto nepříjemnosti jsme si dovolenou nenechali zkazit , nevím ovšem jak by reagovali děti pokud by šlo o rodinou dovolenou , která jim má zkrášlit prázdniny .

Ubytování

spíše méně než dvě


Strava a stravování


Vybavení, služby a personál

Mimo ubytování byla spokojenost .


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Spíše horší než průměrné hodnocení . CK by si měla ověřit kvalitu ubytování osobně . Zájezd bych sice doporučil přátelům , ale s upozorněním na ubytování .


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno