Detail recenze: Hotel Kiten Beach

  Bulharsko, Kiten

3/5

Cena
od 7 049 Kč/os
Niki:
Hotel pěkný, ale špinavý. Služby úděsné. Jídlo-katastrofa. Mimo hotel to bylo fajn.

Ubytování

Špína, špína a zase špína!!!


Strava a stravování


Vybavení, služby a personál

Lednice nešla a ani po zavolání na recepci jí nikdo neměl snahu dát do provozu. Uklízečka naštvaná, když chtěl host vyluxovat. Kouplena věčně špinavá.


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Příště bych si si vybrala 100% jiný hotel. Okolí je hezké a restaurace poblíž taky. Dobře tam vaří většinou všude. Jídlo bylo v hotelu katastrofální, pořád dokola. Co se nesnědlo ten den, měl člověk hned druhý den na talíři. Pořád mleté a pečené brambory a to prosím i k snídani. Kromě balkánského sýra, žádný jiný nebyl. Byl tam také salám, který se ani neopovažuji pojmenovat a aby toho nebylo málo, dali nám ho jako svačinku při odjezdu na cestu do autobusu. Ještě, že jsme měly s kamarádkou jen polopenzi a vychutnaly si aspoň obědy jinde. Na hotel se 4* bych čekala aspoň mýdlo a pravidelnou výměnu ručníků. Ovšem tam to chodí tak, že pokud nefláknete prý s ručníkemo zem, tak vám ho nikdo nevymění. Personál stojí za starou bačkoru. Když něco potřebujete raději, nerozumí. Bazén ledovější víc, než kdyby jste byli na Sibiři. Pokoje byly pěkné, ale taky pěkně špinavé. Prach a zašlá špína byla všude. Takže stručně a jasně řečeno, když si nebudete připouštět kde jste ubytováni a budete stále někde jinde, kde to budete dostatečně zapíjet, můžete si odvézt krásné zážitky.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno