Detail recenze: Hotel Korali

  Černá Hora, Bar, Sutomore

3/5

Ing. Stanislava Fišerová:
V červenci letošního roku jsem navštívila hotel Korali v Sutomore. S dovolenou jsem byla spokojená. Hotel byl čistý, dobře se uklízelo. Naprosto skvělé bylo jídlo. Pláž, která je opravdu na dosah - jen přes ulici - je poměrně čistá. Pokud někdo nadává na nedopalky cigaret a podobné nečistoty, měl by si uvědomit, že to dělají lidé, kteří nedojdou ani pár metrů k odpadkovému koši. Není to ale vůbec nic tragického, stejné je to i na ostatních plážích např. v Řecku. Lehátka a slunečník za cenu 5Euro- to je o 3 Eura méně, než v Řecku. Celkově Černá Hora je "laciná dovolená". Vyberte si některý z výletů, které cestovky nabízejí a nebudete zklamáni. Pokoje v hotelu byly čisté, uklizené, personál milý. Dovolenou v tomto hotelu doporučuji. Ing. Fišerová

Ubytování

Ubytování splnilo mé očekávání, pokoje byly čisté a byla v provozu klimatizace. Není to nejnovější hotel, ale dobře udržovaný.


Strava a stravování

Bylo opravdu skvělé, každý si musel vybrat. U oběda a večeře dostanete v jídelně jen obyčejnou vodu, ostatní nápoje v blízké budově. Vůbec není žádný problém napít se před večeří a hned po ní se jít napít znovu.


Vybavení, služby a personál

Personál byl vstřícný, služby hotelu mi vyhovovaly.


Pláž a moře

Pláž je kousek od hotelu, což je velká výhoda. Dojít si pro něco na pokoj je otázka několika minut. Tvoří ji hrubý písek a oblázky, voda čistá.


Okolí hotelu

Dobře udržovaná zahrada.


Celkový dojem

Celkové hodnocení - velká spokojenost.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h