Detail recenze: Hotel Korali

  Černá Hora, Bar, Sutomore

3/5

Lenka Krnov:
Tato dovolená měla jak klady, tak i zápory, můžete si vybrat, buď to dobré, nebo to špatné.

Ubytování

Hotel nemá 3a půl * , ale jen ** a když jsem si stěžovala u delegátky, řekla mi jen, že v katalogu jsou napsány lodičky a že tento hotel si zaslouží 3 hvězdičky, tak to ani omylem. Dvoum tedy odpovídá. Pokoje jakš takš, ale musíte si dát pozor, aby vás nedali do depandance, ale opravdu jste zůstali v hotelu, jinak depandance hnus, neuklízí se tam, co dodat. Záchody špinavé i na hotelu, ručníky jen zvednou a pověsí, výměna jen někdy. Personál ale velice ochotný a zdraví vás asi 100x za den, takže to je leš. I servírka byla moc moc hodná a číšníci také. Nechápu, jak někdo může napsat, že čekali dýška, když jídlo tedy 8 eur si zaplatíte u delegáta a pak si naberete co chcete. Je to hodně peněz, protože za 4 eura se najíte v luxusní restauraci a 1 euro stojí pizza. My měli All inclusive, takže jsme si jídlo skoro nekupovali.


Strava a stravování

Katasrofa. All inclusive to není a opět na naší stížnost nám bylo odpovězeno, že jsme první kdo si stěžují a také že je to plnopenze, to už jsem lapala po dechu. Oběd ve 12:00 na večeře až v 19:00 mezitím nic, jen asi do 15:00 křupky a tyčinky. z toho se jako chlap nají? Ještě, že jsem byla s maminkou, ale ty první dny jsme si koupily pizzu a pak se člověk aklimatizoval.


Vybavení, služby a personál

Televize, ovšem český program tam nenajdete, jen 11 cizích. Závěsy rozervané, záchod špinavý, dveře na balkón rozbité, dveře pomalu také nešli zamknout. Ručníky se nemění, na začátku nám dali jedno mýdlo a šampón. Né že bych o to tak stála, ale nezabilo by je to doplnit. Ani jednou nevysáli kamínky, co jsme si donesli od moře.


Pláž a moře

Pláž a moře bylo super, až na nepravdy v kovotours, kde napsali, že je tam pozvolný vstup do moře a písek. Prdlajs, 3 metry a máte vodu pod krkem, takže vhodné pro děti ani náhodou, pokud je tam nejedete utopit. A byly tam kameny, písek byl vytvořen uměle, ale až u lehátek nahoře. Ale nádherně čistá, teplá voda a krásná krajina.


Okolí hotelu

Nádhera, když pojedete do jiného hotelu, je to paráda.


Celkový dojem

Černá hora super a kdyby kovotours napsal rovnou vše po pravdě, tak bych byla i spokojená. Ale za tolik peněz bych jinde měla komfort jak královna.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h