Detail recenze: Hotel Korali

  Černá Hora, Bar, Sutomore

3/5

Dája:
Dovolená v tomto hotelu byla pro nás bohužel velkým zklamáním. K těmto recenzím jsem se dostala až po koupi dovolené, a protože jsem jela s malým dítětem, hned jsem volala do Kovotour Plus, abych se s nimi podělila o hrůzy, které jsem se dočetla. Byla sem ujištěna, že to není vůbec pravda a že opravdu nechápou, kdo to tam píše. Škoda, že jsem si nezapamatovala jméno té milé operátorky, protože bych jí asi pěkně vynadala. Bohužel vše negativní co se v níže uvedených rezenzích píše je pravda. Opravdu jsem byla pár dní pěkně znechucena.

Ubytování

Že bylo ubytování skromné, dobře, to by mi až tak nevadilo, i když bylo psáno po rekonstrukci. Možná jen nějaká částečná, aby se neřeklo. Ale ta špína!!! V pokoji za celý pobyt nevytřeli zem, kdyby jsme si neřekli, tak nám ani nevymění ručník. Když jsem uklizečku poprosila ať vysaje, protože jsme měli na pokoji písek z pláže, tak se usmála, že bohužel nemá vysavač. To mě opravdu pobavilo, protože u postele byly koberce a v celém patře na chodbě byl koberec. Tak to nakonec zametla rýžovým smetákem, který se používá na zametání venku. To samé jsme vidělí i na zmíněné chodbě, děs!!! Zajímavé bylo, že o patro níž jsme vysavač slyšeli, tak nevím, jestli jsme nebyli ve vip patře??


Strava a stravování

Jídlo bylo dobré, myslím, že si vybral každý. To, že se to nesmělo vynášet a že opravdu hlídali jak dráby, to bylo směšné. Stejně s pitím, které se nesmělo vynášet s terasy a dávali ho do směšných decových kelímků, menší asi neměli.


Vybavení, služby a personál

Jak už jsem zmiňovala výše. Když jste se na ně usmívala, tak byli docela milý. Nejvíc se starala Marina, která nás měla na starosti po celou dobu pobytu, vždy usměvavá a ochotná pomoci.


Pláž a moře

Katastrofa!! Voda byla čistá, ale ta pláž hrůza. Bylo úplně jedno jestli jste šli na placenou, nebo leželi na neplacené u hotelu. Všude byl bordel, špačka všude, kde jste stoupli. Některé dny se mi ani nechtělo do vody, když jsem viděla, co tam plavalo. Tak neudržovanou pláž jsem opravdu ještě neviděla!!!


Okolí hotelu

Okolo hotelu byla udržovaná zeleň, ale jak jste vyšli za plot hotelu, tak zase bordel. Ještě že hned u hotelu byla promenáda se stánky a bary, takové příjemné zpestření.


Celkový dojem

Už bych se sem rozhodně nevrátila ani zadarmo. Jeden den jsme byli na celodenním výletě lodí v Bečiči, Kotoru, atd. a tam bylo opravdu nádherně, čisto, všechno udržované, úplně jiné. Takže Černá hora je asi pěkná země, záleží jak se lidé starají a jaký mají přístup, ale do Sutomora bych se já osobně už určitě nevrátila. V Kovotouru Plus by si měli uvědomit, že zkreslování informací není vůči zákazníkům fér, a že množství zákazníků není neomezené. Pokud budou lhát, je možné, že jim tam za chvíli nikdo jezdit nebude.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno