Detail recenze: Hotel Kriváň

  Slovensko, Východní Slovensko, Podbanské

1/5

Cena
od 480 Kč/os
IvetaS:
Hotel je zvenčí opravený a vypadá slušně. Recepce a vstupní hala je taktéž slušná, úroveň ***, třetí a čtvrté patro po rekonstrukci, ostatní hrůza. Pobyt koupený jako voucher na Slevomatu za 2300,- Kč na dvě noci pro dvě osoby s polopenzí neodpovídá ceně ani při té slevě. Ceníková cena 70,- EUR za noc a pokoj je hodně přemrštěná. Hotel nic nenabízí. Pokoje, které jsme dostali na voucher byly snad ty nejhorší, co hotel měl. Nevymalováno, stěny špinavá, opadaná stará barva, dveře obité, snad 30 let staré, skříně totéž, staré zašlé koberce místy roztrhlé. Staré nedoléhající okna, kterými šel v květnu pěkný chlad zvenčí. Jedině koupelna byla po jakési rekonstrukci, sice žádná moderna, ale aspoň v dobrém stavu. Dvě křesla pro přistýlku rozvrzané, prosezené, hnus. Jídlo dobré, ale nenabízí ani vodu k večeři. K snídani dva druhy rozpustného nápoje zvaného džus, černý čaj a studené černé kafe. Ve druhé části podávacího času jídla jste rádi, že na Vás něco zbylo o výběru nemůže být řeč. A nejhorší je podávání informací v recepci. Dostali jsme kartičky s číslem pokoje a nápisem "Voucher" slevomat. Měli jsme nárok na slevu 15% v aquaparku Poprad. Paní věděla, že se tam chystáme, ptali jsme se jí na otevírací dobu. O tom, že nám má vydat kartičku s čárovým kódem pro získání slevy v aquacentru pomlčela a tak nám slevu neposkytli, bez této kartičky to nejde. Tak nás ošidila o 3 Eura na osobu, ve 4 lidech 12 EURO. Navíc při odjezdu měla snahu kasírovat příplatek 7 EURO na noc, tedy 14 EUR na dvě noci s tím, že nám dala rodinné pokoje. Ty jsme ani nepožadovali, ani nechtěli, ani nevěděli, že nám je dává. To při přídělu pokoje zamlčela. Naštěstí na voucheru stálo, na co máme nárok, tak jsme to museli reklamovat a tento "její" poplatek jsme nezaplatili. Navíc účtují parkovné, což je při ceně 70,- EUR za pokoj tedy skoro drzost. Hotel bych nikomu nedoporučila. Za 70,- EUR na pokoj a noc seženete daleko lepší ubytování i se službama. My už žádný voucher nekoupíme.

Ubytování

Hrozné.


Strava a stravování

Až na ty chybějící nápoje a studenou kávu to nebylo špatné, ale jídlo by měli stále doplňovat a nezapomínat, že existuje zelenina a ovoce.


Vybavení, služby a personál

Nedá se hodnotit.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Nezažili jsme.


Okolí hotelu

Okolí je hezké, když vyjde počasí.


Celkový dojem

Hotel bych nikomu nedoporučila.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h