Detail recenze: Hotel La Perla

  Itálie, Friuli Venezia Giulia, Ravascletto

5/5

Cena
od 636 Kč/os
Simona:
Příjemné menší středisko Ravascletto, přímo pod horou Monte Zocolan nabízí skvělé lyžování dostupné kabinovou lanovkou a klidné prostředí po lyžování.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Byli jsme ubytovaní v pěkném pokoji s balkonem, satelitní TV, telefonem, fénem, trezorem a minibarem. U minibaru byl ceník a wifi byli za příplatek. Celkově hodnotím velmi dobře.


Strava a stravování

Měli jsme zaplacenou polopenzi, svídaně byly formou kontinentálního bufetu včetně nápojů. K servírované večeři byl vždy výběr ze 3 teplých předkrmů, 3 hlavních jídels přílohou, salátový bufet a dezert. Mile mě překvapily stříbrné příbory a krásně upravená jídelna. Kuchyně byla také velmi skvělá. Celkově nemám co vytknout.


Vybavení, služby a personál

Služby zcela bez problémů, nejvíce jsme ocenili saunu a vířivku, po celodenním lyžování to byl opravdu báječný relax.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Kabinová lanovka je od hotelu cca 100m. Lyžování na Zoncolanu bylo skvělé. Široké a upravené sjezdovky i poslední týden března nám poskytly hodně pohodového lyžování. Já jezdila na modrých (na lyžích po 22letech přestávky) ostaní si užívali červených a černých sjezdovek. Byli jsme moc spokojení s dostupností občerstvení a nízkými cenami za něj.


Okolí hotelu

Maličké středisko, které projdete za necelé 2 hodinky. Krásně upravené, ale o zábavu se musíte postarat sami. Najdete zde menší náměstí kde je menší supermarket, tabák, a obchody se suvenýry.


Celkový dojem

Kdo si chce zalyžovat, strávit čas se svými blízkými a odpočinout si, určitě doporučuji. Ceny dobré na Itálii a s podmínkami pro lyžování jsem byla velmi spokojená.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h