Detail recenze: Hotel Laguna

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Privlaka

4/5

Cena
od 577 Kč/os
KŠ:
Příjemná dovolená, pro děti ideální moře - písek a teplá voda jako v termálu! Kolem hotelu je to vesnice, takže žádné davy lidí, ale je tam všechno co člověk potřebuje. Obchůdek,, stánek s nafukovacími příšerami,brýlemi,slunečníky,, bar se zmrzkou a točeným pivem,, na pláži pískoviště pro děti.. my jsme byli moc spokojeni!!

Ubytování

pokoje prostorné, útulné, TV, rádio, internet.. opravdu pěkné, jen chyběl balkon, kde by se usušily plavky a ručníky... ty se musely sušit v koupelně na elektrickém žebříku, což nebylo mic moc! Ručníky každý den vyměnili, koše taky vynesené, ale vysatý koberec, nebo vytřená koupelna, to nějak zapomněli


Strava a stravování

jídlo bylo moc dobré, sice snídaně moc kreativně neměnili,ale dalo se, večeře byly opravdu na 1, každý den nějaká ryba (pokažné jiná) a ještě nějaké jiné maso, těstoviny, vařená i syrová zelenina, 2 polívky, dezert ..ale pití k večeři se platilo (každý nápoj cca 50 kč..což je za týden cca 1200 Kč)


Vybavení, služby a personál

Vybavení jsme nějak nezkoumali, chodili jsme k moři,takže jsme posilovnu nepotřebovali, jinak v podstatě žádné služby,ani animační programy neměli. Hotel byl jenom na přespání a jídlo. Prsonál nijak aktivitou ani úsměvem nehýřil, zhodnotili jse, že "jsou jenom v práci"


Pláž a moře

Pláž hned před hotelem, betonová, stromy nic moc, takže slunečník celkem nutnost! Moře čisté, písčité, cca 60 m od břehu pořád mělko. Pro děti ideální. Dospěláci si do hlubší vody zaplavat taky došli.


Okolí hotelu

Kolem moře je promenáda, ale dojít někam je celkem na dlouhou procházku. My jsem večer vyjížděli do okolí autem.


Celkový dojem

Byli jsme spokojeni. Nemáme moc rádi davy lidí,takže nám to vyhovovalo! Pro rodiny s malými dětmi ideální dovča!


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h