Detail recenze: Hotel Le Zenith

  Tunisko, Hammamet

3/5

Cena
od 9 890 Kč/os
Denisa:
K tomuto hotelu není co dodat.Byli jsme tam 11 dní a kdybychom mohli sbalíme se a letíme zpátky.Jeli jsme 2 rodiny.3 děti a 4 dospělí.Měli jsme obavy z toho,že od dětí uslyšíme,že se nudí a podobně ale to se nestalo ani jednou.Animátoři se o děti postarali a zabavili je na celý den.Zábava je pro děti i dospělé prostě pro všechny věkové kategorie.Moje dcera má 14 let a obávala sem se,že se tam bude nudit protože další dvě děti byli o dost mladší než ona ale nenudila se tam takže sem byla ráda a vy nemusíte mít obavy,že by se puberťáci nudili.Hlavně ona totiž patřila k těm,kteří brečeli na konci a komu se nechtělo domů.Na každý večer se tancovalo podle animátorů na písničky a bylo připravené bingo nebo karaoke a nějaké vystoupení ať už to bylo herecké nebo taneční.Měli to opravdu pečlivě a nádherně připravené.Celý den se usmívat a bavit lidi dá zabrat ale jim to opravdu šlo.Byli velice kamarádští takže si s vámi pořád povídali a každý váš problém nebo požadavek či přání splnili.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje byli taky ve slušném stavu i když už něco pamatují.Ale i tak se není čeho obávat.


Strava a stravování

Ten kdo tu píše,že jídlo bylo hrozné tak by se měl chytit za hlavu,protože si tam každý vybere to své.Jak se říká „1000 lidí 1000 chutí“.Od hlavního jídla přes saláty a ovoce až po dezerty a zákusky jídlo bylo úžasné.Akorát víno se opravdu pít nedalo.Bylo strašně kyselé takže to je jediné co nás štvalo.


Vybavení, služby a personál

Personál byl vynikající.Velice příjemní a ochotní lidé.Když se naskytl nějaký problém tak ho hned a okamžitě řešili.Hlavně animátoři byli úžasní.Skvělí tanečníci a smíšci.Hlavně Scooby,Aymen,Bibo a Titi! <3 Ti nám chybí nejvíc.:)


Pláž a moře

Pláž i moře bylo super.Děti se vyblbli a vyřádili a my také.Moře teplé a na pláži dostatek místa pro všechny ale více lehátek by neuškodilo.


Okolí hotelu

V hotelovém areálu bylo čisto takže na to se nedá říct ani půl slova!Pořád uklízeli.Všude byli palmy,kvetoucí stromy a keře.Co se týká výletů je pořád kam jezdit.Když jedete taxíkem a vidíte ten bordel tak nic moc pro oči ale je to jen místy takže se to dalo přežít. :)


Celkový dojem

Byla to úžasná dovolená a určitě se tam chceme ještě vrátit! :) Když jsme odjížděli tak bylo nejhorší to loučení protože nám přirostli k srdci i my jim takže slzy nechyběli.Stýská se nám po všech takže doufáme že příští rok znovu.:)


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno