Detail recenze: Hotel Lebed

  Bulharsko, Svatý Konstantin

4/5

Cena
od 7 280 Kč/os
Marfik:
Hotel je perfektní i přes počáteční nepříjemnost a jednu paní recepční bylo vše ostatní super! Popis toho našeho nešťastného počátku: jelo nás 6 a měli jsme zaplacené 3 dvojlůžkové pokoje a jelikož měli dost plno dali mé rodiče do místnosti nalepené na náš pokoj (=přistýlkový pokoj), ovčem s postelí, což byl hodně špatný gauč tak pro jednoho, ale i ten jeden člověk by vstal hoooodně rozlámaný :-( Tak mi nezbylo nic jiného než to jít vyřídit na recepci s velive nepříjemnou paní recepční, která neuměla moc anglicky a pak řekla, že já neumím a s nějakou paní uklizečkou se vysmívaly až jsem to řešila s delegátem. Nakonec vystěhovali gauč a dali tam klasickou velkou postel, pak už jsme byli spokojeni. Závěrem: nesmíte se prostě dát!

Ubytování

Ubytování nakonec velice fajn až na ten začátek-viz. výše. Mají sice dost tenké stěny, takže když se děti atd. rozhodly v noci řvát po chodbě, tak bylo po spaní. Velké plus byla perfektní klimatizace. Prostorný pokoj, dobře vybavený.


Strava a stravování

Jídlo perfektní, měli jsme all inclusive, takže nehrozilo, že bychom měli hlad. Jídlo bylo v určitých barech rozmístěných po celém komplexu prakticky pořád a vybral si každý, hamburgry, hranolky, suvlaki, toasty, sladké pečivo. Taktéž nápoje, tam oceňuji opravdu velký výběr a míchané nápoje, především piňakoládu, kterou jsme si velice oblíbili. Jinak snídaně, obědy a večeře samozřejmě švédské stoly, kde se dalo vždy něco vybrat i přesto, že spousta masa a sýru měla bulharskou příchuť (kozina či beranina).


Vybavení, služby a personál

Ostatní všechen personál, hlavně v barech a restauraci hodně vstřícný a milý!


Pláž a moře

Pláž je uměle vytvořená a v moři s pozvolným vstupem jsou v písku větší i menší kameny tak nešťastně, že se skoro každý podře a otluče když jej vlna na ně donese. Tam kde jich moc nebylo, byla pláž přeplněna (opravdu kousek). A na druhé straně betonová pláž se žebříky rovnou do hluboké vody :-( Byli jsem především u bazénu, tam jsme byli moc spokojeni.


Okolí hotelu

Okolí hotelu-hotelový komplex byl moc hezký, bylo kde zajít, v blízkosti promenáda s obchůdky.


Celkový dojem

Bylo to docela fajn, až na některé výše uvedené věci. Ale není to to místo, kde bych si řekla, že chci ještě někdy jet znovu.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h