Detail recenze: Hotel Les Pyramides

  Tunisko, Nabeul

3/5

Cena
od 9 890 Kč/os
Honza:
Dovolenou do Tunisu jsme si vybrali z důvodu, že jsme tam ještě nebyli a chtěli jsme tuto zemi trochu poznat. Letěl jsem s manželkou a švagrovou trochu i s obavou, jak to bude ve skutečnosti, když recence jsou dost protikladné. Byli jsme ale mile překvapeni, a to nejen při příjezdu do hotelu, ale celkovou atmosferou hotelu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Byli jsme ubytováni v pokoji s výhledem na moře a hned první noc odešla klimatizace. Měli snahu ji opravit, ale chtěli jsme jiný pokoj s funkční klimou a tak hned druhý den nás bez problémů odstěhovali do jiného pokoje s funkční klimatizací, ale s krásným, šiřším výhledem na moře a celý areál hotelu, než jsme měli předtím.


Strava a stravování

Z jídla se dalo vždy vybrat, ať to byla snídaně, oběd nebo večeře, bylo ho vždy hodně. Většinou se sice opakovalo, ale pokud jsme si dali každý den jinou kombinaci tak to šlo. Škoda, že asi po třech dnech pobytu přestali dělat na snídani palačinky a dost často chyběla uzenina a zelenina, které ale na večeři bylo dost. Občas chyběly příbory a tak se musely sehnat, ale vždy se našly. Někdy mi bylo líto, jak si hosté naberou na talíře hromady jídla, pak do toho rýpnou příborem a nechají ho nedojedené. Chlazená balená pitná voda v ceně a vždy dostupná.


Vybavení, služby a personál

Personál měl většinou snahu vyhovět požadavkům hostů a pokud se na ně usmála manželka, tak vše vyřídli. Pouze barmani u baru, kde se naléval alkohol a servírovala káva, byli pomalejší a ne vždy 100 % ochotní, a to hlavně u hostů s all inclusive. Bazén velký a každý den čistěný od písku. Vadou je, že do něj chodí i domorodci z ulice a voda zřejmě nebyla dost filtrovaná a ke konci pobytu nebyla již dost čistá. Animační programy byly pravidelné, ale hodně hlasitá hudba při nich byl dost rušivý element. Směnárna byla v hotelu a bez problémů.


Pláž a moře

Pláž písková a v pohodě. Vstup do moře je sice hned u východu z areálu kamenitý, ale chce to kousek popojít a hned u lehátek a slunečníků, jež patří k hotelu a u all inclusive bylo jejich používání zdrama, je vstup do moře pískový a místo pro koupání ohraničené jen pro hosty hotelu.


Okolí hotelu

Při východu z hotelu okolí upravené, procházkou si můžete zajít do města do obchodu, lékárny i na tržnici, kde vám sice budou chtít prodat úplně vše, ale stačí se obrnit trpělivostí a pokud hodláte něco koupit, tak smlouvat a smlouvat a hlavně pozor, pokud měníte již vybrané zboží..


Celkový dojem

Za velice příznivou a přijatelnou cenu včetně all inclusive dovolená v pohodě, bez problémů, organizace při příjezdu, odjezdu, výletech kupodivu klapala. Je to určitě také zásluha delegáta, kterým byl pan Ali Torkhani a který případné problémy řešil hned. Chybičky se najdou vždy, nic a nikdo není 100 %, ale v celkovém hodnocení možno konstatovat, že se sice jedná o hotel pro nenáročné, kde jsme však byli spokojeni a kam se kdykoliv vrátíme rádi s jistotou spokojené dovolené.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno