Detail recenze: Hotel Letsos

  Řecko, Zakynthos, Alikanas

3/5

Petra Zahálková:
V červnu velmi klidná dovolená, málo lidí, nejvíce angličanů. Ceny v restauracích přizpůsobeny právě těmto klientům. Nádherné moře a pláže. Skvělý zážitek z modrých jeskyní a pláže Navajo - výlet lodí. Počasí v polovině června velmi příznivé a v podstatě nepřetržitě slunečné. Na začátku kolem 28 st., později 35 st. Pokud nemáte klima na pokoji, jsou noci dost náročné vzhledem k velkému výskytu komárů - doporučuji vzít sebou repelant:)

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Průměrné ubytování odpovídající 3 hvězdičkám, v hotelu je několik druhů pokojů, my bohužel dostali ten starší, ale byl čistý. Okolí hotelu - bazén, bar - čisté a udržované. Jídelna a recepce mnohem hezčí a novější než pokoje.


Strava a stravování

Snídaně - hodně podobné každý den Večeře - jídlo výborné, ze začátku málo doplňované, ale později při příjezdu více hostů, doplňováno častěji. Žádné deserty, pouze ovoce - meloun nebo míchaný ovocný salát! U večeře nenabízejí nápoje, pouze za poplatek - pivo 2,50 euro, Cola, Sprite,Fanta (0,33) - 1,70 euro a voda 0,5l - 0,50 euro, víno 0,5 l - 5 euro.


Vybavení, služby a personál

Vybavení - na pokoji pro 2 osoby- 1 hrnec, 1 pánev, 2 skleničky, 2 talíře a 2 malé hrníčky Služby personálu - úklid v podstatě každý den, doplnění toaletního papíru, vytřeno, pokud chcete vyměnit ručníky, je lepší hodit je na zem u dveří a oni pochopí, že žádáte výměnu, jinak se může stát, že je tam budete mít i 5 dní.


Pláž a moře

Nádherná písčitá pláž s pozvolným vstupem dočistého tyrkysového moře - vhodné pro malé děti. Hotel vzdálen o pláže cca 250 m, lehátka a slunečníky za poplatek.


Okolí hotelu

Celkem upravené okolí hotelu - koše vždy vysypané a na zemi žádné papíry či odpadky, zahrada upravená.


Celkový dojem

V období začátkem června velmi klidná dovolená pro ty, kteří nestojí o narvané ulice a pláže. Vřele doporučuji výlet na lodi kolem ostrova, při této příležitosti navštívíte modré jeskyně a pláž Navajo, kde je na břehu vrak pirátské lodi. Tento výlet opravdu stál za to a byl naším nejlepším zážitkem na ostrově. Cena za osobu 26 euro.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno