Detail recenze: Hotel Letsos

  Řecko, Zakynthos, Alikanas

3/5

Misspavli:
Zakynthos je krásné místo,, Alikanes klidná, malá vesnička, moře čisté,blízko, ale hotel bohužel katastrofa , nemohu doporučit, nepříjemný personál a neuklízejí pokoje každý den, povlečení nám během 12dnů pobytu měnili 1x, ručníky 3x,balkon špinavý a nábytek také, uklízečku jsem odchytila až 3 den a divila se co se mi nelíbí, když jsem jí žádala hadříkem otřít nábytek na balkoně. Jídlo chutné ale malý výběr, snídaně jednotvárná,pouze salám, např.nic teplého či plátkový sýr atd. je vidět, že velice šetří. Výhoda- lednička na pokojích. Majitel či manager velice nepříjemný, přivítání se rovná vydírání! Chceš klimatizaci? Zaplat. jestli nechceš, už si nebudete moc pokoj vyměnit za jiný!!! Takže tenhle nátlak nikdo nevydrží a raději zaplatí cca 70Euro- to chtěl po nás. A pak dostanete jiný klíč(kartu), než který měl pro Vás připravený. Ale při tom i ten původní pokoj má klimatizaci, která by určitě šla zapnout i další den, ale majitel to podal takovou formou, že si myslíte, že se tam upečete a nebudte mít šaNCI SI TU klimatizaci PŘIKOUPIT POZDĚJI, KDYŽ BUDETE MÍT POKOJ BEZ. To je pro mě vydírání. Proto nemohu doporučit!

Ubytování

starší jednoduché zařízení


Strava a stravování

malý výběr


Vybavení, služby a personál

starší zařízení, lednička na pokoji, sprcha nemá závěs!! dveře jdou špatně otvírat, nepříjemný personál-recepce + uklízečka šmudla


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

prostředí klidné, moře blízko a čisté, hotel špína a nepříjemný personál, bohužel.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h