Detail recenze: Hotel Lido

  Itálie, Lombardie, Gargnano

2/5

Cena
od 398 Kč/os
Honza a Helena:
Hotel působí velmi zanedbaně,špinavé markýzy ,špinavá fasáda. Na tři hvězdičky a Evropu neodpovídá zkušenostem a zvyklostem.

Ubytování

Vybavení pokojů připomíná 50tá léta(umakart). Dveře k pokoji dělaly dojem ,že byly již několikrát vykopnuty.Celkový vzhled hotelu působí špinavým dojmem.


Strava a stravování

Jídelna čistá,snídaně celkem v relaci. Večeře byla ucházející,pokud se týká výběru těstovin. Dát si ryby ,nebo maso byla katastrofa. Maso tvrdé,ryby nevhodně upravené.Od hotelu s třemi hvězdičkami, by se dalo čekat víc.


Vybavení, služby a personál

Nefunkční výtah (který snad nikdy nejezdil a je v nabídce hotelu),vysoušeč vlasů na pokoji nefunkční.Při reklamaci bylo poukázáno na to,že si jej můžeme půjčit v recepci. Paní recepční příjemná,která budí dojem ,že drží hotel jaksi nad vodou a snaží se vše vykompenzovat vstřícností. Uklid na dobré úrovni,denní výměna ručníků.Klimatizace skoro nefunkční .Inzerovaná TV byla sice funkční (2 progr.ZDF a SAT),ale nešel žádný ,na kterém by se dalo zjistit počasí v Italii.


Pláž a moře

Přestože hotel nese název Lido a jeví se z prospektu jako plážový hotel,nachází se mezi dvěma silnicemi. Přes silnici je plážová restaurace a mini oblázková pláž.


Okolí hotelu

Jezero nemá chybu. Výlety do okolí jsou velmi pěkné,ale nelze provádět pěší výlety,protože u silnice ,která spojuje sousední letoviska,není chodník a provoz je enormní.


Celkový dojem

Na evropskou destinaci a Italii dost špatná úroveň.Vyhovovat může velmi nenáročným klientům. Za zaplacenou cenu lze v Italii pořídit určitě lepší dovolenou.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno