Detail recenze: Hotel Locanda Al Convento

  Itálie, Friuli Venezia Giulia, Monte Lussari

5/5

EvaK.:
Předloni jsme byla lyžovat v Itálii v dubnu a musím říct, že to byl skvělý nápad. Počasí bylo nádherné a na sjezdovkách očividně ubylo velké množství lyžařů. vybrali jsme oblast Tarvisio, která ani není tak daleko autem. Ubytování Locanda Al Convento je přímo na svahu, nahoru dostanete kabinovou lanovkou.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

ubytování jednoduché, ale ten výhled to vše naprosto podtrhne a z jednoduchého ubytování je najednou ubytování skvělé, už jen díky tomu pohledu z okna.


Strava a stravování

měli jsme polopenzi, snídaně servírované, byly opravdu bohaté, večeře také servírované s tím, že si vyberete z jídelního lístku (á la card).


Vybavení, služby a personál

je to skvělé ubytování, byl tam i sám pan majitel a je moc příjemný, rozumí i nějaké to slovo česky.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

sjezdovka je hned vlastně pod ubytováním. je tam velice slušná červená, na které jsme se pořádně vyřádili. měli jsme koupený skipas friuli region, takže se dalo dokonce i přejíždět z Tarvisia například do Ravascletta, ale myslím, že tam těch oblastí, kde tento skipas můžete využít, bylo víc.


Okolí hotelu

okolí bytování bylo prostě skvělé. výhled je úžasný, je zde i fara, kam se můžete zajít podívat. je to do kopce, výš ještě než Locanda, takže ještě lepší výhled. ubytování je na svahu, takže to má svou nezaměnitelnou atmosféru.


Celkový dojem

opravdu skvělá zimní dovolená! moc se nám líbila.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno