Detail recenze: Hotel Maravel

  Řecko, Kréta, Adelianos Kampos

4/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Lenka:
S dovolenou v hotelu Maravel jsme byli velmi spokojeni. Byli jsme zde s partnerem. Hledali jsme něco klidného, s možností pohybovat se po okolí a i s možností nedalekých nákupů. Ten kdo nemá přehnané požadavky a touží po klidné dovolené bude určitě spokojen.

Ubytování

Ubytování zcela dostačující a vyhovující. Na pokoji TV, lednička, za příplatek trezor, balkon... Sice je vidět, že pokoje mají již něco za sebou, ale člověk tam stejně jen přespává, takže jsme byli spokojeni. Každý den úklid a výměna ručníků. Za tu cenu není co vytknout, myslím že ubytování je dobré a pěkné.


Strava a stravování

Se stravováním jsme byli maximálně spokojeni. Vaří velmi dobře a i je co na výběr, takže si vybere každý. Od klasicky řeckých pokrmů až po české kuře.


Vybavení, služby a personál

Hotel je vhodný hlavně pro klidnou dovolenou. Za týden pobytu byly pouze dva večery s programem u baru, ale naopak nám to vyhovovalo tak více. Personál velmi ochotný a prátelský, není co vytknout.


Pláž a moře

K moři je potřeba přejít silnici, tak 5 min. S mořem u hotelu jsme moc spokojeni nebyli. Je to tam hodně kamenité, bez bot do vody se člověk neobejde. První dny byly tak velké vlny, že se pomalu do moře nedalo jít, bylo to nebezpečné. Jinak ale voda krásně čistá. Vyplatí se půjčit si auto a jet na bláž blíže k Rethymnu, kde jsou pláže nádherně písčité a čisté.


Okolí hotelu

Venku z hotelu vede ulice se spousty obchodky, restaurací a supermarketů. Také v okolí nespočet půjčoven aut. V blízkosti také autobusová zastávka a nedaleko Rethymno, do kterého se určitě oplatí zajet.


Celkový dojem

Se zájezdem jsme byli maximálně spokojeni. Hotel poklidný, rodinný, čistý a útulný. Vše co bylo napsáno v popisu odpovídalo realitě, jídlo super, personál velmi milý. Spoustu možností kam vyrazit v okolí na výlety. Ideální poklidná dovolená.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h