Detail recenze: Hotel Melia Costa Del Sol

  Španělsko, Andalusie, Torremolinos

4/5

Lucie S.:
Ať to na první pohled zvenku nevypadá, jedná se o krásný, moderně, až luxusně vybavený hotel, v první linii u pláže, který uspokojí i náročnější klienty.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Větší hotel se skládá ze dvou budov a disponuje 546 pokoji, v hotelu je možnost ubytování ve třech typech pokojů: Standardní pokoje mají všechny boční výhled na moře, jsou velmi prostorné a jsou vybaveny klimatizaci, fénem, telefonem, TV, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek), soupravou pro přípravu kávy a čaje a balkonem. Junior suite (za příplatek) má přímý výhled na moře, má dvě místnosti - ložnice a obývací místnost s TV - a luxusní vybavení, může se pyšnit velkou terasou. Suite (za příplatek) má taktéž přímý výhled na moře, dvě ložnice, dvě koupelny (v jedné sprcha, v druhé vana) a obývací místnost. Je stejně vybavená jako junior suite, má ovšem menší terasu.


Vybavení, služby a personál

Hala s recepcí, TV místnost, menší relaxační zahrada do vnitrobloku, restaurace, bar s tanečním parketem, kavárna, obchod se suvenýry, konfereční sály, kadeřnictví. V hotelu se nachází také nové luxusní SPA centrum - posilovna zdarma, ostatní služby za poplatek - bazén, sauna, aroma pára, masáže. V menší zahradě před hotelem bazén, u kterého jsem našla snad jedinou nevýhodu a to, že se nachází vedle cesty. Sama manažerka hotelu přiznala, že u bazénu moc lidí čas netráví, většina upřednostňuje pláž. Lehátka u bazénu za poplatek.


Pláž a moře

Dlouhá a široká pláž se nachází přímo před hotelem, od kterého je oddělena silnicí a pobřežní promenádou. Vstup do moře je pozvolný. Lehátka a slunečníky za poplatek (cca 9EUR za set).


Okolí hotelu

Hotel se nachází v rušném a oblíbeném letovisku, přímo u pobřežní promenády, kde můžete najít dostatek restaurací a barů.


Celkový dojem

Krásný, luxusně zařízený hotel z mezinárodního řetěžce MELIA lze doporučit i náročnějším klientům a lidem, kteří mají rádi rušnější dovolenou. Hotel bych nedoporučila rodinám s dětmi a to z toho důvodu, že zahrada před hotelem je menší a přímo před hotelem se nachází silnice. Hotel plně odpovídá počtu hvězdiček.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Melia Costa Del Sol

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno