Detail recenze: Hotel Michelangelo

  Itálie

4/5

Jarda:
Velmi dobře vedený hotel - opravdu menší hotel typu šedesátých let.Pro rodiny s dětmi a seniory je velmi pohodlný a to i přezto,že nemá výtah.Je pouze dvoupatrový.Klasika-recepce salonek s TV,vstup do patra a pokojú po kobercích.Pokoje dostatečně veliké.Ostatní v nabídce hotelu. Co v nabídce nenajdete je popis ,když sejdete z pokoje .Pěkná jídelna a na ní navazující terasa,která přechází přímo na kolonádu okolo moře .Z ní jdete přímo na pláž a k moři je to cca.30 m.Prostě jde o klasický menší hotel a ne o hotel-ubytovnu.Co je velmi cenné je recepční která mluví česky.Dúležité pro ty kteří jedou autem.Po příjezdu přijde pracovník hotelu a auto vám zaparkuje.Parkování je pod hotelem a nebo naproti v hotelu Rex..Stejný majitel. Tento hotel doporučuji a někdy se vrátím opět do Caorle,hotel Michalangelo. Myslím,že tři hvězdy si zaslouží.

Ubytování

Co dodat,měl jsem druhé patro s balkonem přímo na moře ,dvoulůžko.Klimatizace a stropní větrák vše OK.Koupelna menší,jak je v Itálii zvykem,sprchový kout a vše ostatní jak má být. Spaní velmi slušné.


Strava a stravování

Kontinentální snídaně,dostadečně rozmanitá.Šunka,italský salám,máslo bílé pečivo.Sladké pečivo,med,džem a jiné.Džus,káva ,mléko čaj a také ovoce.Večeře se skládá z předkrmu,hlavního jídla a zákusku.Oběd nevím,protože jsme měli polopenzi.Ale i tak stačilo, nerad se vracím na obědy.


Vybavení, služby a personál

Vybavení pokojů viz nabídka,služby odpovídající ***+.Personál vlídný,mluvící česky(recepční)ostatní italsky,číšnice anglicky a německy.Pokojská velmi pečlivá,v celém hotelu opravdu čisto. Tento hotel je bez bazénu,ale myslím,že ani není potřeba.Programy pro děti nemohu posoudit,vím ale,že v městečku je dosti atrakcí.Vzhhedem k tomu,že z hotelu je na jednu stranu Caorle 1,5 km a totéž na druhou,usuzuji na dobrou dostupnost všech atrakcí pro děti.


Pláž a moře

Pláž čistá a každé ráno vždy ulizená,plážový serviz je očíslovaný a k dipozici.Je přímo před terasou hotelu.Pro hosty hotelu, vchod na pláž č.5 Půjčovna šlapadel cca 40 m od vaší pláže.


Okolí hotelu

Vchod do hotelu z uliční části města, po pár schodech k recepci.Město i okolí hotelu čisté a úhledné,Z pohledu od moře terasa hotelu,kolonáda i celé okolí skutečně čisté.Procházky do starého města Caorle,na molo kudy přijíždějí lodi do ústí řeky Livenzy.Také lze jít až do přístavu.


Celkový dojem

Celkový dojem z ubytování a pobytu velmi dobrý,jak jsem se už v úvodu vyjádřil.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Hotel Michelangelo

Hotel Michelangelo

  Itálie, Benátsko, Caorle, Caorle - Ponente
Přímo u pláže

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h