Detail recenze: Hotel Nesrine

  Tunisko, Hammamet

4/5

Hrabenovka:
DOPORUČUJI!!! Opravdu pěkný hotel , moře kousek jen procházka zahradou, ochotný personál, dětský koutek, dětské hřiště, šikovní animátoři, dobré jídlo, jen zbytečné fronty na jídlo- ale je to jen o lidech. Opravdu pěkná dovolená, cestovka fungovala, delegátka Lhotáková,fungovala dobře.

Ubytování

krásný výhled na bazény, na tu diskotéku večer se dalo zvyknout.


Strava a stravování

dobré, výběr ryby, hodně zeleniny, kuřata, dokonce i mořské plody byly, chobotnice i žralok, denně na snídani polačinky, vajíčka atd, denně u oběda i večeře zmrzliny a z ovoce nejčastěji melouny, všechny druhy.


Vybavení, služby a personál

docela slušné, podobné jako v Egyptě.


Pláž a moře

Moře bylo čisté, ze začátku studená. pláže udržované , hotelové lehátka, zadarmo,Doporučuji hlavně si vzít svoje osušky, nesmí se brát s hotelu, možnost i na plážo obědvat.


Okolí hotelu

okolí hotelu vlastně není žádná možnost kam zajít, jen si vzít taxíka a jet do zábavného parku, na výlety či Hamamedu.


Celkový dojem

spokojená, bez připomínek. Původní obavy z Tunisu se změnili v pocit, že se určitě chceme vrátit.Určitě by se nějaká malá chybička našla, ale nejsme stěžovatelé a opravdu si nic špatného nevybavuji, jen snad zpožděný odlet z Tunisu,ale i to časem pomine...


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.