Detail recenze: Hotel Nimfa

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Živogošće

4/5

Cena
od 1 364 Kč/os
Simona:
Velmi příjemně strávená dovolená, určitě se do hotelu ještě jednou vrátíme. Kaskádovitě postavený hotel ve svahu, v pozadím s pohořím, splnil veškěrá naše očekávání.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Byli jsme ubytovaní se synem v hlavní budově. Nádherný pokoj s maličkým balkonkem a úžasným výhledem na moře a okolí. V pokoji byla klimatizace, telefon, v koupelně fén, sprcha a WC. Absenci lednice díky All inclusive a večerním programům jsme vůbec nepocítili. Celkově ubytování hodnotím velmi vysoko nad 3 hvězdičky.


Strava a stravování

Stravu jsme měli zaplacenou All Inclusive. Výber jídel odpovídal 3 kategorii hotelu. Předrkmy, polévky, hlavní jídla, vždy tak 2 druhy od každého typu masa. Zákusky také 2 druhy, zmrzlina 4 druhy a ovoce. Alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby, jak v restauraci, tak u bazénu v baru. All inclusive se nevztahovalo na bar u recepce. Celkově stravování hodnotím pozitivně, až na menší výběr než jsem zvyklá, jídlo bylo chutné a vždy bylo co si vybrat.


Vybavení, služby a personál

Vedle recepce je posezení pro hosty, bar, biliard, fotbálek, obchůdek se suvenýry a WC. Velká terasa na večerní diskotéky po 23:00 hod, nebo na cvičení aerobiku. Wifi byla k dispozici za poplatek pouze v prostoru u recepce. Hotel má k dispozici několik výtahů v hlavní budově. Bohužel k restaruci se musí 1 patro sejít pěšky. U vstupu do hotelu je bankomat i na Visa karty. Personál hotelu byl velice milý, ochotný a vstřícný. Úklid na pokoji byl prováděn každý den, k naší plné spokojenosti. Celkově vybavení, služby a personál hodnotím nad 3 hvězdičky.


Pláž a moře

Oblázkovo písčitá pláž je přímo pod hotelovým bazénem, je poměrně dlouhá a úzká. Teplota moře byla ovlivněna chladnými proudy a oteplila se až ke konci našeho pobytu. Moře bylo nádherně čisté. Nabídka vodních sportů za poplatek, byla široká a velmi využívaná. Občerstvení bylo možné si buď přinést z baru u bazénu, nebo zakoupit v malém obchůdku na pláži. Vstup do moře je příkřejší a vzhledem malému plaveckému umu mého syna, jsme většinu času trávili u hotelového bazénu s mořskou vodou. Hojnost animačních progranů přes den i večer nás u bazénu udržely téměž celý den. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek u bazénu zdarma, ale omezený počet. Celkově hodnotím upravenost pláže, okolí bazénu, výběr nápojů u baru, nabídku a provedení animačních programů na velmi dobré.


Okolí hotelu

Živogošče má skvělou polohu pro výlety do okolí, ale i velké přírodní kouzlo. Z jedné strany moře a z druhé pohoří s bohatou vegetací. Menší vesnička s marketem, restauracemi a stánky se suvenýry uspokojí i ty co nechtějí nikam jezdit a jen si užívat klidného prostředí a odpočinku.


Celkový dojem

Za celou dobu pobytu jsme se nestakali s ničím co by nám pokazilo dovolenou. Je pravda, že díky spoustě schodů z hotelu do bazénu a zpět, jsme nepřibrali ani kilo a neměli šanci nezlenivět. Využili jsme nabídky celodeního lodního výletu na ostrov Brač. Počasí nám přálo celý pobyt, až na poslední den, kdy se zvedl vítr. Naštěstí pršet začalo až večer. Syn si při odjezdu maloval, jak se tam opět vrátíme a to je myslím nejvyšší ocenění, jaké může hotel i místo dostat.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h