Detail recenze: Hotel Norge

  Itálie, Trentino - Alto Adige, Vaneze

5/5

Cena
od 465 Kč/os
Petra H.:
Krásný, velmi luxusní, hotel se nachází pár kilometrů od Vasonu. Stratigická poloha "přímo" na svahu je jeho velkou devizou, hlavně pokud sezóna teprve začíná nebo naopak končí a sněhové podmínky nejsou ideální.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Elegantní 2-4 lůžkové pokoje a luxusní podkrovní suity. V hotelu jsou jen 3 pokoje, kde se mohou ubytovat rodiny s dětmi. Hotel se netají tím, že preferuje ubytování bez dětí, přesto nabízí služby hlídání dětí. Na pokoji je TV sat., rádio, trezor, minibar a v koupelně fén. Některé pokoje mají balkón s výhledem na hory nebo na sjezdovku.


Strava a stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře bufet + dezerty, saláty, nápoje za poplatek.


Vybavení, služby a personál

Recepce, výtah, restaurace, bar, společenská a televizní místnost, venkovní terasa s lehátky, miniklub od 4 do 12 let, herna, vertikální solárium, malá posilovna, bazén, vířivka, sauna, pára, wellness koutek, masáže, manikúra, pedukúra, kosmetické služby, wifi připojení k internetu, hotelový trezor, vyhřívaná lyžárna, úschovna zavazadel, vyhrazené parkoviště.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Hotel je hned u sjezdovky - ve vyhřívané lyžárně se pohodlně přezujete, přejdete terasu a můžete hned sjet na spodní nástupní stanici lanovky. Skiareál je poměrně rozsáhlý, 100% uměle zasněžovaný, výhodou jsou široké, velmi dobře upravené, sjezdovky všech typů obtížnosti, dlouhé několik kilometrů. Součástí je i snowpark pro snowboardisty. O přepravu je postaráno jedině pomocí sedačkových lanovek, včetně jedné supermoderní velkokapacitní sedačky.


Okolí hotelu

Centrum Vasonu 4 km, skiareál Monte Bondone 0 m, možnost výletu do nedalekého Trenta skibusem nebo vlastní dopravou.


Celkový dojem

Moderní hotel pro náročnou klientelu, kde je k dispozici vše, co potřebujete. Nevýhodou je menší možnost společenského vyžití a vzhledem k malé velikosti střediska jde o ubytování spíše vyšší cenové kategorie.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h