Detail recenze: Hotel Park Budva

  Černá Hora

3/5

Petra:
Pořádající CK Kovotour plus nabízí hotel jako ***, na místě zjistíte, že se jedná o ** ! Hotel prezentuje v klidné části Budvy a po rekonstrukci, skutečnost je taková, že je to velice rušné místo díky přilehlému zábavnému parku a velkému množství barů, odkud denodenně od 14:30 duní techno hudba, takže o klidu si můžete nechat zdát, rekonstrukci viděla tak akorát koupelna před nějakým rokem, pokoj maličký, stroze zařízený. Jako plus je na pokoji klimatizace, k moři je to tak 100m přes parčík. Pokoje jsou nabízeny s výhledem na moře, to nemáte šanci vidět přes vzrostlé stromy, ale alespoň je tu větší klid, než u pokojů situovaných na druhou stranu - do rušné hlavní silnice. Je zde velké množství ruských turistů a rodin s dětmi, takže fakt rachot.

Ubytování

Podle reakcí ostatních účastníků zájezdů některé pokoje v dost žalostném technickém stavu (od sousedů nad Vámi prokapává voda z WC), na rozpadnutí postele, někde běhají v noci po pokoji "broučci", u nás proběhla myška.


Strava a stravování

Jídlo fakt děs, hlavní jídlo studené nebo vlahé, vše neochucené, totálně naložené v nechutném oleji, maso spíš jen vařené. K večeři jen minimálně ovoce (za 14 dní asi 3x), vázně doplňování došlého pokrmu. Snídaně nijak pestré, upravené zbytky od večeře, stále dokola stejné. Jídelna přeplněná stoly a židlemi, takže stále do vás někdo strká a naráží, špinavé ubrusy, slánka tak jedna na deset stolů, když se to sešlo, tak i hodinová fronta na něco, co za to vůbec nestálo!


Vybavení, služby a personál

Personál ochotný, jinak vyžití naprosto žádné.


Pláž a moře

Z pokoje přes parčík a jste na pláži, to je bezva. Vstup do moře kousek písek, dál menší kameny, lehátka a slunečník za poplatek 8,-EUR za set. Voda ráno čistá, po poledni a s přílivem občas i dost nechutný bordel, protože jsou lidi prasata a do vody hází, co je napadne - vajgly naprosto běžně. Na vedlejší pláži možnost vodních sportů.


Okolí hotelu

Promenádou kolem moře dojdete do přístavu a staré části Budvy - asi 3 km. Další trasa je přes zábavní park, ale tam proudí davy a davy lidí, to je děs.


Celkový dojem

Už se k tomu nechci vracet!!!


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h