Detail recenze: Hotel Pavilony MA

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Podgora

3/5

Cena
od 1 439 Kč/os
Jana M.:
V září letošního roku jsme byli s manželem v hotelu Mediteran v Podgoře. Vybírali jsme dovolenou spíše podle pláže a okolí, abychom si odpočinuli. Nevadilo nám tedy, že pokoje byly jednoduše zařízené . Super zážitek byly výlety, hlavně rafting na řece Cetině - určitě doporučuji.

Ubytování

Pro nenáročnou klientelu, ale pokoje čisté. Jen mi tam chyběla klimatizace a lednice, protože i v polovině září bylo stále okolo 30 stupňů. Nemilé překvapení bylo, že přímo pod našim balkonem hrála dost hlasitá živá hudba, ale to k dovolené patří. Pak už jsme si zvykli a nevadilo nám to tolik.


Strava a stravování

Večeře vynikající, snídaně každý den "jako přes kopírák", ale dobré (pečivo, 2 druhy sýru, šunka a dietní salám, paštika, vařená vejce, marmeláda,med, jogurt, nuttela).


Vybavení, služby a personál

Na recepci byl internet, ale ke konci pobytu jsme už neměli možnost jej využívat - hotel neměl kód a do konce pobytu už nebyla možnost se připojit.


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Byli jsme spokojeni, hlavně také proto, že nám vyšlo krásné počasí.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno